Kürdistan Vardır, Lubunyalar Vardır

Yine LGBT Onur Yürüyüşü yine Kürdistan Sloganları, PKK Övgüleri, Abdullah Öcalan’ı kahraman ilan etmeler. Yine aynı manzaralar. Feminizm dernekleri elde bayraklarla Kürdistan’a özgürlük sloganları atar, LGBT’liler Kürdistan Vardır, Lubunya vardır der. Yahu sizin amacınız nedir? Amacınız cinsiyet eşitliği veya cinsel kimliğiniz ile ilgili sorunları ortadan kaldırmak mı yoksa Türkiye’yi bölmek mi? Her LGBT’li veya Feminist böyle değil belki ancak maalesef çoğunluğun böyle olduğu aşikar. Davullarla, trampetlerle, mızıkalarla sanki Napolyon ordusunda savaşa gider gibi Kürdistan sloganları atmanın savunulacak bir tarafı yoktur. Ulan siz hiç Amerika’da Taliban vardır, Üsame Bin Ladin kahramandır diye slogan atan LGBT’liler, eşcinseller gördünüz mü? Göremezsiniz. Göremezsiniz çünkü adamın götünden kan alırlar, kan! Ölen PKK’lılara bile övgüler düzenler, canlı bombaları kahraman ilan edenler, sizler bu toplumun haşerelerisiniz. LGBT’Lİ Kürtçüler İstanbul’un göbeğinde, İzmir’in güzel sahil yerlerinde, Antalya’da çılgınlar gibi Kürdistan sloganları atar, PKK’yı desteklerler. Ancak biz bir tane LGBT’linin Kürdistan dedikleri hayali yerde böyle bir eyleme giriştiklerini görmedik. Aşiretten kaç, aile baskısından kaç, İstanbul’a, İzmir’e yerleş, özgürce yaşa ve sonrada PKK’yı savun… Töre cinayetlerinden kaçarak batıya gelip LGBT propagandası ile Kürdistancılık yapmak nasıl bir iki yüzlülüktür? Neden Hakkari’de veya Mardin’in bir köyünde LGBT haklarını savunmuyorsunuz? Biz cevaplayalım, çünkü batıdaki insanlar da Kürdistancı olursa ülke tamamen onların olacak. Batıda LGBT savunmak kolay, hem aile baskınıdan, aşiretten kaç hem de LGBT savun ve PKK’yı destekleyen aşiretlerin şakşakçılığını yap.

Bir Kürtçünün bu konuda sözü vardır, diyor ki;

“Kürtler salak mı ki sadece Doğu ile yetinsin? İzmir, İstanbul Türklere mi kalsın? “

Dünyanın hiçbir yerinde kendi milletine, vatanına, bayrağına düşman olan kimseye bu şekilde anlayış gösterilmez. Dünyada hiçbir ülkede intihar bombacıları övülmez, ama Türkiye’de övülür. Türkiye dediğimiz ülke, demokrasi, diktatörlük, LGBT, Komünizm, İslamcılık gibi kavramların içi içe olduğu zıtlıklar ülkesidir. Herkes iyi bilsin, gerçek manada, gerçekten Milliyetçi bir parti bu ülkede iktidar olsa, ortaya çıkan insanlık dışı görüntülerden sonra tüm dünya Hitler’e rahmet okurdu. Çünkü bu kadar rezillik ancak büyük bir yıkım ile düzelebilir.

Bu ülkede TBMM kürsüsüne, parti kürsülerine çıkıp konuşma yapan ve ardından utanmadan PKK’ya katılan Üniversite öğrencileri var. Dünyada eşi benzeri olmayan olaylar oluyor Türkiye’de. İnsan bazen hayret ediyor, cinsel kimlik veya cinsiyet eşitliği, feminizm ile terör örgütünün ne alakası var diye? Hatta kişileri geçtik, maalesef bu tarz kurumlarda PKK, YPG gibi örgütler ile arasına mesefa koymuyor. Bilirsiniz ki Kırmızı Fularlı Kız diye tanınan Ayşe Deniz Karacagil adlı feminist kız bir ara Türkiye’de gündem olmuştu, Türkiye’nin çağdaş yüzü, aydınlık yüzü diye şişirildi hatta CHP kürsüsünde konuşmacı bile oldu. Sonra ne oldu peki? Bu kız PKK’ya katıldı ve elinde silahlarla fotoğrafları çıktı, Türk askeri ile savaşırken de öldü. Maalesef ölen teröristler ülkede adeta kahraman statüsünde anılıyor, canlı bombalara bile övgüler düzülüyor. Bunları yapanlar bir de Türkiye’yi yönetenleri milliyetçi, ırkçı olmakla suçluyor. Kendileri ise açık açık Kürt ırkçılığı veya PKK destekçiliği yapıyor. Net olalım, Türkiye’yi yönetenler Türk Irkçısı veya Milliyetçi olsa bu tarz olaylara müsaade ederler miydi? Bunu diyen cahiller gerçekten hayatlarında ırkçı tanımamışlar. AKP gibi islamcı bir yapıya bile Irkçı demek, gerçekten beyin fukaralığı gerektirir.Eskiden Kürdistan, PKK destekçiliği yapanlar bunu gizliden yapardı şimdi artık açık açık yapıyorlar. Demek ki Avrupa’dan, ABD’den baya fon alıyorlar ki para her kapıyı açıyor! Bu değirmenin suyu nereden geliyor sanıyorsunuz? Gezi eylemleri de böyleydi. En başta gayet, masum ve haklı bir biçimde ortaya çıkan, ailesini yanına alıp yürüyüş yapan, parklarda çekirdek yiyerek kitap okuyan güzel insanlar vardı, ancak arada biraz zaman geçtikten sonra o insanlar bir anda yok oldu ve ortalığı yakıp yıkan, bankaları taşlayan, arabaları deviren, yangın çıkaran teröristler geldi.

Türkiye’nin pek çok batı ili adeta ufak bir Kürdistan oldu. Demokrasilerde oy çokluğu önemli olduğu için PKK destekçileri de bol bol doğuruyor. Çok çocuk politikası güdüyorlar. İster CHP olsun, İster Mhp veya AKP olsun Siyasi partiler de bunlardan destek almak için daha çok tavizler veriyor. Türkler çok büyük bir gaflet uykusunda, bu uykuya devam ederlerse sonuçları vahim.

Bir Cevap Yazın