2022 TYT – AYT | Türkçe – Edebiyat Kaynak Önerileri (Kolay – Orta – Zor Seviyeler)

Aşağıda TYT – AYT Türkçe – Edebiyat için tek kitap almak isteyenlere özel liste hazırladık. 2 ayrı sınava göre düşünülürse fiyatları gayet uygun. Ayrıca ortak konular, ortak sorular bulunduğundan sizler için faydalı ve zaman kaybını önleyici olacaktır.

1. TYT AYT Türkçe Edebiyat Soru Bankası Final Yayınları

Fiyat: 67.15 TL | Düzey: Kolay

Bu kitap ile başlamak netleri artırmak için ideal. Aralarda kolay, alıştırıcı sorular bulunduruyor. Genel olarak orta düzey olduğunu belirteyim. Bu arada belirtmek isterim ki Final Yayınlarının konu anlatım kitapları da soru bankaları da sağlamdır.

2.TYT AYT Türkçe Soru Kitabı Palme Yayınevi

Fiyat: 56.00 TL | Düzey: Orta

Kaliteli sorular içeren bir yayınevi. Kesinlikle hem TYT Türkçede hem AYT Edebiyatta net artışınızı sağlayacaktır. Bilindiği üzere

3.TYT AYT Tamamı Çözümlü Edebiyat Soru Bankası Pegem Yayınları

Fiyat: 36.75 TL | Düzey: Orta

Pegem yayınları sınavlarda kalitesini belli eden yayındır. YKS kısmında henüz yeni yeni tanınan bu yayında gayet kaliteli sorular bulunmaktadır.

4.TYT AYT Türkçe Edebiyat Son 19 Yılın Çıkmış Soruları ve Ayrıntılı Çözümleri A Yayınları

Fiyat: 28.30 TL | Düzey: Zor

Geçmişin sorularını görmek, öngörülerinizi – tahminlerinizi ve gelecekteki sınavda karşınıza çıkan soruları çözme olasılığınızı artırın. Özellikle Eşit ağırlıktan veyahut Sözelden sınava girecekseniz kesinlikle bu kitabı bitirmelisiniz.

Bir Cevap Yazın