Urban Care Tea Tree Oil Saç Bakım Toniği Ürün İncelemesi

Ürünü A101’den teyzem bana 20 TL’ye satın aldı. Ürünü 21 Haziran ile 4 Temmuz arasında toplamda 14 gün boyunca bitene dek kullandım. Ürünü kullanma sebebim, diğer serilerinde yazmamasına rağmen bu tonikte saç uzatma vaadinde bulunmasıydı. Ayrıca Aynı markanın Biotin Ve Kafein Toniğini kullandım, o da 200 ml olmasına rağmen bu, ondan daha büyük boydu, hangisi doğru anlayamadım açıkçası.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

 • Açıkçası zaten hiç kepek sorunu yaşamadığımdan kepekle alakalı herhangi bir durum yaşanmadı.
 • Yeni yeni bebek saçlarımı çıkarttı.
 • Saç derimi ferahlattı.
 • Saç derimi rahatlattı.
 • Saç derimi parlattı.
 • Saçlarımın uzamasına yardımcı oldu.

İleride tekrar alırım dediğim ürünlerden. Ancak şöyle bir durum var ki ben sık sık ürün incelemeleri yapmak nedeniyle yağ karışımları veyahut ürünler deniyorum, haliyle bu toniği de her gün 1 – 2 kez kullanmak gerektiğinden, 1 günde saçlarımı en az 2 kez yıkamam gerekiyor ki diğer yağ bakımlarım aksamasın. Yağ bakımlarımın olmadığı zaman uygulamayı düşünüyorum bu kürü ben.

Sizlere tavsiye eder miyim?

Tabi ki ederim. Saç derisini rahatlatıyor, saç çıkarıyor, saç uzatıyor, daha ne istenir. Sadece sıkı bir rutininiz varsa onu zorlayabiliyor, bu ürünü alacaksanız sadece bu toniğe odaklanmalısınız. Ben ileride öyle yapacağım

4 comments

  1. Urban Care ürünlerini İndirimle internetten 35 TL’ye aldığım oldu ancak bu A101 ürünleri beni şüpheye sokuyor, yine de ürün iyi çıktı cidden. Bir de dediğiniz gibi fiyatı neden bu kadar uygun, Çay ağacı yağı serisinin diğer ürünlerinde saç uzatma vaadinde bulunmuyor. Ama neyse ki ürün iyi çıktı ve vaadini yerine getirdi.

   Bunun yanında Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Şampuanı alacaktım, onun bile ambalajı bir farklı geldi de almadım. Bunun resmen ambalajına kadar birebir aynı, bir tuhaflık var belli ki. Belki üretim hatası olabilir bu ürünlerde bilmiyorum.

   1. Ürün iyi durumu sanş olmuş. Saç uzatma konusunda, nane yağı çok etkili. Hindistan cevizi ile karıştırıp saç diplerine uygulanırsa etkili sonuç oluyor

Bir Cevap Yazın