Türkler Azınlık Olacak! Araplar Türkçe Öğrenmeyecek! Siz Türkler Arapça Öğreneceksiniz!

Türkler Azınlık Olacak! Araplar Türkçe Öğrenmeyecek! Siz Türkler Arapça Öğreneceksiniz!

Türkiye’nin derdi bitmiyor. Çoğu işverenin mülteciler işine geliyor ve sesini çıkarmıyor. Çünkü daha ucuza mültecileri çalıştırabiliyorlar. Gelen mülteciler ise tek başlarına gezmiyor. Toplu ve grupça geziyorlar. Birbirlerine yardım ediyorlar, gettolaşıyorlar. Pek çok mahallede Arap nüfusu Türk nüfusunu geçmiş durumda. Sayıları iyice artan mülteciler artık daha cesur!

Mülteci sorunu Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Türk milletinin sinirlerini ve sınırları test ediliyor. Mülteciler Türk ülkesine gelip Türklere hakaret ediyor. Kadınlarımızın arkasından kameralı telefonlarla fotoğraflar ve videolara çekerek porno sitelerine, twitter e yükleyip masturbasyon yapıyorlar. Mülteci arsızlığı her geçen gün daha çok büyüyor.

Biz (Mülteciler) gitmeyeceğiz siz (Türkler) gideceksiniz!

Suriyelilerden “Siz Arapça öğreneceksiniz, yarın milletvekili belediye başkanları bizden olacak…” diye Türklere meydan okuyor.

Sığınmacı olayının bir mağduriyet değil proje olduğunu anladığınız zaman her şey için çok geç kalınmış olacak. Suriye’de artık savaş olmamasına rağmen niçin gitmiyorlar?

Yaşı genç arkadaşlar bilmez. 1. Körfez Savaşı zamanlarında Irak’da Saddam’dan kaçan Kürtler hep Türkiye’ye geldi. Sonra bu Kürtlere ne oldu dersiniz? Çoğu PKK’ya militan oldu. Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri bu yüzden Türkiye’nin bolca mülteci almasını istiyor. Türkiye’yi göç memleketi yapıyorlar. Çünkü Türk nüfusunun azalması işlerine geliyor.

İslamcı, Yobaz, Arapçı, Kürtçü ne kadar grup varsa Türkiye’ye doldurdular ve doldurmaya devam ediyorlar. Sözde iktidara karşı olan ana muhalefet partisi CHP’de alttan alta mültecileri destekliyor. CHP’li belediyelerin olduğu kentlerde mültecilere karşı yardımlar yapılıyor. Mülteci konusunda AKP’yi eleştiriyorlar ancak kendilerinin de onlardan farkı yok. Neden? Çünkü Avrupa Birliği para veriyor.

Satılmış kalemler, yandaş medya ve fondaş medya da bol bol mülteci güzellemesi yapıyor. Daha bu sorunlar hiçbir şey. 10 yıla kalmaz Türk nüfusu artık Türkiye’de %50 seviyelerinde olur. Şu an Türkiye’de Türk nüfusu %70 seviyelerinde. Gittikçe Türk nüfusu azalıyor. Türkiye Türksüzleştiriliyor.

Türkler Azınlık Olacak!

Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerde doğum oranları çok az. Ancak Kürt nüfusun olduğu yerlerde doğum oranları çok yüksek. Bunların üstüne Arapların da doğum oranını eklersek çok kötü bir tablo ile karşı karşıya kalıyoruz. Kimse bu ırkçılık, bu faşistlik, böyle konuşmamalıyız demesin. Gerçekler ortada.

Bir tane HDP Partisine mensup biri Abdullah Öcalan Teröristtir, PKK, YPG terör örgütüdür diyebiliyor mu? Diyemiyor ve APO’nun heykelini dikeceğiz diyerek Türk milletine meydan okuyor! Demirtaş’ın videosunu görüyorsunuz. Zamanında Kürtler Irak’dan, İran’dan, Suriye’den falan geldiler Türkiye’ye, nüfusları da iyice çoğaldı şimdi de haliyle Abdullah Öcalan’ın heykelini de dikerler, posterini de aşarlar, altın kaplama büstte yaparlar.

Yakın gelecekte Türkiye’nin adı da değişebilir. Gelecek nesiller de Türklüğü artık sadece kitaplardan öğrenir çünkü günümüzdeki genç nesil ya batı medyasının etkisinde kalarak Türklüğü aşağılıyor ya da İslam’ın etkisinde kalarak Türklükte vazgeçiyor ve ümmet modelini benimsiyor. Her iki durumda da Türklük kaybediyor.

Kürt ve Arap Nüfusu Arttıkça Siyasi Partiler de ona göre şekilleniyor. Şu an Türkiye’de kurulan partilerde yoğun bir etnik milliyetçilik hakim. Yakında Türk nüfusu Türk olmayan etniklerin altında kaldığında Türkiye’de Türklük tamamen silinecek ve Türk adı da kaldırılacak. Türküm demek faşistlik sayılacak.

Bir Cevap Yazın