Geleneksel Erkek Rolünün Kaybolduğu Çağdayız

Artık geleneksel erkek rolünün kaybolduğu bir çağdayız. Erkeklerin yumuşadığı, emolaştığı, korkaklaştığı bir çağ. Sosyal medyadaki zehirli akımlar ve fakültelerdeki feminen propagandalar geleneksel erkek rollerini bir bir yıkıyor. Feministlerin bu konuda emekleri büyük. Erkekliği ekip brokoli ekmeyi kendilerine şiar edinmişler fakat aynı feministler zor durumda kaldığında erkeklerden geleneksel erkek rolünü oynamasını istiyor. Feministler kusura bakmasın ama erkekler sizin demenizle sürekli rol değiştirecek değil. Artık ok yaydan çıktı. Erkeklik günden güne eriyor. Bunu siz istediniz. Öyle bir erkek nesli geliyor ki yapboz yapmayı bile beceremeyen, evindeki ampülü bile takmak için dışarıdan usta çağıran, tırnağı kırıldı diye karısının omzuna yatıp ağlayan bir erkek!

Geleneksel erkek aile babasıdır, cesurdur, merttir, korkusuzdur. Karısını, çocuklarını korur, onlar için çalışır, vatanını ve milletini sever, bayrağı uğruna can vermekten çekinmez. Feminen erkek ise bu değerlerin hiçbirini sevmez. Zaten günümüzde erkeklerin çoğu evlilikten soğumuştur. Genç erkeklerin çoğu evlenmek istemiyor. Erkekli ölüyor…

Artık kadınlar güçlü omzuna yaslanıp güven duyacağı erkekler değil, birlikte örgü öreceği vitaminsiz erkekler bulacaklar.

Bir Cevap Yazın