Batılılar Yine Yaptı Yapacağını “Sarı Saçlı Mavi Gözlü Avrupalılar Ölmemeli”

Rusya-Ukrayna savaşında Ukraynalılar ölünce Avrupalılar, batılılar ayağa kalktı. Batılı ülkeler ölenler kendilerine yakın biri olunca onları kayırmaya başladı. Ölen Türk veya Orta Doğulu olsaydı üzülmeyeceklerdi. Avrupalı Liderler ve Gazetecilerden skandal sözler!

Videoyu izlemek için ortaya tıklayın!

Ukrayna’da adeta bir insanlık dramı yaşanırken, Rus işgalini değerlendiren Batı medyasının ırkçı söylemleri sosyal medyada infiale neden oldu. Irk ve uluslararası statü konusunda rahatsız edici bir tavır takınan muhabirler Ukrayna’yı Irak, Afganistan veya Suriye gibi diğer ülkelerden daha “uygar” olarak nitelendirip ülkenin savaşı hak etmediğini belirttiler.

Avrupalılar Orta Doğuluların ölümü ile Ukraynalıların ölümü farklı diyor. Çünkü Sarışın ve Mavi Gözlü olmayı üstün insan olarak görüyorlar. Canlı yayında “Benim için çok duygusal çünkü mavi gözlü ve sarı saçlı Avrupalıların öldürüldüğünü görüyorum” diyenler ya da “Burası Avrupa’nın şehri Afganistan da Filistin değil” diyenler… Yani Afganistan ve Filistin’de bombaların atılması ve insanların ölmesi normal fakat Avrupa’da birileri ölemezmiş. Özellikle Sarışın ve Mavi gözlü olanların ölmesi çok büyük trajediymiş. Sarı Saçlı Mavi Gözlü Avrupalıların öldürülmesi büyük felaketmiş…Gerçekten hayret verici açıklamalar.

Bulgaristan’da başbakanı da Orta Doğulu Mülteciler için terörist yakıştırması yaparken Ukraynalılar için hepsi iyi insanlar, Avrupalı, onlara kapımız açık dedi.

Ukrayna, Nato, Avrupa Birliği ve NAZİ bayrakları yan yana!

Ukrayna İçişleri bakanlığına bağlı AZOV Taburu Nazilere ait simgeler kullanırken sıradan Avrupalı Gazeteciler de sarı saçlı mavi gözlü insanların ölmesini doğru bulmuyorken Sarı Saçlı olmayan insanların ülkesine bomba düşmesini normal bulmaktalar.

Türk milleti Ukrayna’yı samimi bir şekilde desteklerken acaba Ukrayna milliyetçileri Türk milletini ne kadar çok seviyor? Biraz samimi olup düşünmeli. Bir yanda Rusya gibi başka ülkeleri işgal etmekten çekinmeyen büyük bir tehdit diğer yanda ise masum olarak görünen fakat Türkleri ve Orta Doğuluları aşağı ırk olarak gören Avrupalılar ve onların destekledikleri Neo-Nazi oluşumlar. Yahu gerçekten Türkleri seven yok mu şu dünyada? En son bu tip NEO Nazi oluşumlar cami basıp Türkleri katletti, Almanya’da Türk evlerini yaktı.

NEO Naziler Türklerden Ne İstiyor?

Türkiye’nin doğusunda yeni bir Ermenistan, Kürdistan Kurulacak. Batı şehirleri Yunanistan’a verilecek. Ayrıca İstanbul bir Hristiyan şehri olacak ve minareler yıkılacak. Türkler Anadolu’da kalacak, huzursuzluk çıkarırsa Moğolistan’a gönderilecek. İşte Nazilerin Türklerden istedikleri…

Türkler Hamam Böceği!

Avrupalı Irkçılar ve Neo Naziler Türkler için “Hamam Böceği” veya “Kebab” benzetmesi yapmaktadırlar. En ünlü sloganları ise “Remove Kebab” yani Türkleri silin demektir. Ukrayna Başkanı Vladimir Zelenskiy’de komedyenlik yaptığı zamanlar Türklerle alay etmiş ve aynı NEO Naziler gibi Türklere hamam böceği dedi.

Türkiye bir iç savaş yaşarsa batı bunu daha çok körükleyecek. İlk başta Kürtleri kışkırtacaklar ve Kürtlerin maalesef çoğu da bu kışkırtmaya uyacak. Türkiye böyle bir durumda ne yapacak? Türkleri dünyada seven yok, destekleyen de yok. Türkiye’de Türkler Ukrayna’ya üzülüp ağlıyor lakin kendi durumlarının farkında değiller… Maalesef Türkler üzüldükleri Avrupalıların Türkler hakkında ne düşündüklerini bilmiyorlar…

Bir Cevap Yazın