Türkiye’de Yeni Din: Köpektaparlık

Sokak köpekleri Türk gencinden daha mı değerli? Türk genci bu ekonomik şartlarda ne yapabiliyor? Türk gencine kimse saygı bile göstermiyor. Türk genci fakir. Türk genci mutsuz. Türk gencinin soysal hayatı yok. Türk gencinin bir sokak köpeği kadar değeri yok!

Hinduizm dininin bireyleri İneğe tapar. İnekler sıradan bir Hintliden daha değerlidir. Bir Hintli yol kenarında ölse kimsenin umurunda olmaz fakat bir İneğin kılına zarar gelirse ülke karışır. Türkiye’de de benzer olarak köpektaparlık dini vardır. Bu dine mensup olan insanlar da köpekleri herkesten üstün olarak görmektedir. Sokak köpekleri, mama lobisinin büyüsü altında girmiş insanlar ve hem de belediye tarafından özel ilgili ve alaka görmektedir. Sokak köpeklerinin seveni çoktur. Bir sokak köpeği Türk gencine saldırsa bu hiç sorun olmaz fakat Türk genci kendini savunmak için sokak hayvanını savuştursa anında linç edilir. Sosyal medyada aile bireylerinin adına kadar ifşa edilir. Türkiye’de Türk gençlerinin sokak köpekleri kadar değeri yoktur. Türkiye’de sokak köpeklerine karşı tapınmalar ne kadar artıyorsa gençler de o derece değersizleştirilmektedir. Siyasi partilere bakın, içlerinde kaç tane genç insan var? Belki bir bilemedin iki tane gösterirsiniz fakat onlar da topril ile bulunduğu konuma gelmiştir.

Sonuç olarak Türkiye’de köpektaparlık dini gittikçe artmaktadır. Hayvanları herkes sever, Türkler zaten hayvan sevgisi ile meşhur bir millettir fakat hayvana tapmakla sevmek arasında fark vardır. Kendine hayvanseverim diyen kitle hayvanları sevmemektedir. Sadece köpeklere ve kedilere tapmaktadırlar. Onlar için kuş, böcek, arı, balık, sincap, yılan önemsizdir. Onlar için en önemli hayvan köpeklerdir.

Köpektaparlar çok iyi organize olmaktadır. Eğer bir köpek size saldırır ve karşılık verirseniz, yanınızda da köpektaparlar varsa artık her yerde ifşa oldunuz demektir. Köpek taparlar yakanızı bırakmayacaktır. Bu yüzden bir köpek size saldırırsa o an muhakkak kayıt alın. Kendinizi savunurken de kayıt alın çünkü bir köpek tapar sadece sizin savunma anınızı çekip daha sonra sizi internette iftira atarak “Bakın köpeğe saldırıyor, hayvan düşmanı, katil, tecavüzcü” diyecektir. Köpektaparlık meselesi ile ilgili kısaca bahsetmek istedik. Köpektaparlık bir sorun olduğu gibi durduk yere sokak hayvanlarına zarar veren insanlarda köpektaparlar kadar sorun çıkarmaktadır. Bu sorunların olmaması içinde en başta belediye bu işe el atmalıdır fakat belediyenin ise bunlar hiç umurunda değil. Bu sayede sokak köpekleri nüfusu da gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Mezuniyet töreninde başıboş köpek terörü…

Bir Cevap Yazın