Şeytan Talimat Verdi Dedi Karısını Boğmaya Kalktı!

Yine bir Suriyeli vakası! Samsun’un Fevzi Çakmak Mahallesi’nde kan donduran bir olay yaşandı. Bir sebep yokken oğlunu balkona kilitleyen Suriyeli Mohamad Almahdı, ardından da eşini boynundan sıkıp havaya kaldırarak fırlattı. Kadın kocasından şikayetçi oldu. Polislerin aldığı ifadeye göre Suriyeli Mohamad Almahdı “Şeytana uydum, şeytan talimat verdi” diyerek kendini savundu.

Hastanede tedavi altına alınan kadın, “Hiç sebep yokken kocam 1 yaşındaki çocuğumu alıp balkona kilitledi. Ben de eşime ‘Ne yapıyorsun’ dedim. Eşim benim boğazımı sıkıp duvara çarptı. Bana ‘Sen öleceksin. Sen şeytansın’ dedi. Uzun süre boğazımı sıkınca bayıldım. Kendime geldiğimde hastanedeydim. Eşimle aramızda bir sıkıntı yoktu. Niçin böyle davrandı bilemiyorum. Şikayetçiyim.” dedi.

Şeytan ile diyalog kurma, şeytan ile konuşma, vücuda cin kaçması gibi şeyler İslam ülkelerinde sıkça görülmektedir. Amerikalı bir Hristiyanın ya da Hollandalı ateist bir eşcinselin vücuduna cin kaçmazken ya da şeytan onlara talimat vermezken bu şeytanlar ve cinler ne hikmetse sürekli Müslümanları kandırmaktadır. Gerçekten ilginç bir durum.

Bir Cevap Yazın