Call Of Duty YPG-PKK Propagandası

Dünyanın en popüler oyunlarından Call Of Duty oyunun yeni versiyonunun fragmanı yayınlandı. Call Of Duty oyunun yeni versiyonunu hazırlayan oyunun YPG’den esinlenildiği öne sürüldü. Peki, Call of Duty oyunu YPG’den mi esinlenildi?

ABD destekli oyun geliştirici Infinity Ward’ın hazırladığı ‘Call of Duty’ bilgisayar oyununun yeni versiyonunda terör örgütü YPG’den ilham alındığı söylendi.Yeni versiyonunun fragmanı yayınlanan oyunda YPG ögeleri yer aldı. Hem Doğlu hem batılı milletlerin Türk karşıtlığı tüm hızıyla devam ediyor. Türkün gerçekten Türkten başka dostu yok.

‘SAVAŞIN İSİMSİZ KAHRAMANLARINA ADALETSİZLİK’

Call Of Duty oyunun yayınlanan fragmanında, Suriye’ye ve PKK’nın elinde tuttuğu yerlere benzer öğelerin bulunduğu gözlerden kaçmadı. Oyunun yapımcısı Taylor Kurasaki, Los Angeles Times’a yaptığı açıklamada ise iddiaları doğruladı. Kurasaki, “Savaşın bu görünmeyen yüzü gerçek ve bunu yok saymak berbat bir ihmalde bulunmak gibi hissettirirdi. Bunları yok saymak, bu savaşların isimsiz kahramanlarına karşı adaletsizlik olurdu” şeklinde konuştu.

SAVAŞIN AHLAKİ OLARAK GRİ YÖNLERİNE DEĞİNİLDİ

Binlerce kullanıcının heyecanla beklediği “Call of Duty: Modern Warfare” adlı oyunun fragmanı dün yayınlandı. Modern vekalet savaşlarının konu edinildiği oyun hakkında tasarımcılar, savaşın ‘ahlaki olarak gri’ yönlerine yer verdiklerini ifade etti. Her sene yeni bir seriyle oyun severlerle buluşan Call of Duty 2019 yılında Call of Duty: Modern Warfare adıyla gösterilecek.

CALL OF DUTY: MODERN Warfare NE ZAMAN?

Call of Duty: Modern Warfarre, PC ve konsolda çapraz platform desteği ile platformlar arası çok oyunculu rekabette önemli bir noktaya gelecek. Activision’un modern gereksinimleri karşılamak için yeniden yaratılan Modern Warfare, 25 Ekim’de oyuncularla buluşacak.

Çoğu batılı neden PKK-YPG gibi oluşumları destekliyor? Çünkü Batılılar Kürtler Beyaz Aryan ırkından saymaktadır. Üstün ırk olarak görüyorlar. Kürtleri büyük bir medeniyet olarak görüyorlar. Ayrıca Türkiye’yi bölmek, Türkleri zayıf düşürmek ister batılılar. Bu yüzden her koşulda Kürtleri destekliyorlar, daha doğrusu onları maşa olarak kullanıyorlar. Batılılara göre Türkler Anadolu’daki medeniyetli yok etmiş barbar sürüsüdür Kürtler ise Türklere karşı direnen özgürlük savaşçıları. İşte batının gözünde Türkler ve Kürtler bunlardır.

Bir Cevap Yazın