En İyi 5 Fiyat Performans Protein Tozları 2021 Yılı

2021 Yılı En İyi 5 Fiyat Performans Protein Tozları

Hardline Whey 3Matrix 4000gr

4 kilo olan bu ürün fiyat performans canavarıdır. Fiyatı 410 ile 430 civarı değişmektedir. Sunduğu zengin içerik ile albenisini arttıran 4 kiloluk Whey 3 Matrix Protein tozu, içindeki kreatin ile kullananları fazladan Kreatin alma derdinden de kurtarmaktadır. Yani cebinizden fazladan kreatin parası çıkmayacaktır. Çileklisinin tadı da baya iyidir. turkcemalumatlar.wordpress.com olarak tad konusunda da performans olarakta garanti vereceğimiz bir üründür.

MyProtein Impact Whey Protein Tozu 2500gr

2500 Gram olan MyProtein Impact Whey Protein Tozu 100 servistir. Yani günde 2 servis kullansanız 1.5 ay yetecek yetecektir. Her servisinden 20 gram protein bulunmaktadır. İçinde BCAA ve Glutamin de vardır ama Kreatin yoktur. Muadillerine göre fiyatı düşüktür ve servis sayısı fazladır. Fiyatı 230 ile 270 TL arasında değişmektedir. Bazı sitelerde indirimle 210 liraya kadar düştüğü olmaktadır. Sağlam bir markadır. Bu konuda kuşkunuz olmasın. Eğer iki paket halinde 400-500 arası bir fiyatta bulursanız kesinlikle kaçırmayın.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 4540 Gr

2.5 kiloluk versiyonu biraz pahalı olsa bile 4.5 kiloluk olan versiyonu Fiyat-Performans olarak istenilen seviyeye yaklaşmaktadır. 2.5 kiloluk almak yerine 4.5 kiloluk olanı alırsanız cebinizden daha az para çıkacaktır. Optimumu markasını uzun uzun anlatmaya gerek yok. Protein ozları arasında kendisini kanıtlamış bir markadır. Ürün toplam 154 servistir. 1 Servisinde 23.9 gram protein vardır. Günde 2 servis kullansanız ürün toplam 2.5 ay yetecektir.

Supplementler.com Whey Protein 2000 Gr

Supplementler.com’un kendi ürettiği protein tozudur. Bu ürün ilk çıktığında gerçek manada bir fiyat performans canavarıydı. Maalesef günümüzde ise fiyatları arttı. Umarım fiyatlar düşer veyahut Türkiye’nin alım gücü yükselir ki herkes faydalanır. Ürün hakkında konuşmak gerekirse tadı iyi, istenilen etkiyi de veriyor. Toplam 66 servis olan üründe servis başına 23 gram protein veriyor. Fiyatı ise şu an itibari ile 215 liradır. Fiyatına rağmen Fiyat-Performans ürünü olmaya devam etmektedir. Umuyoruz ki Supplementler firması kullanıcıların yüzünü güldürür. Çünkü ürünün fiyatının artmasıyla insanlar başka markalara yönelmektedir ve ürün cazibesini kaybetmektedir. turkcemalumatlar.wordpress.com olarak ürüne kesinlikle şans vermenizi tavsiye ederiz.

Scitec Whey Professional Whey Protein 5000 Gr

turkcemalumatlar.wordpress.com’un gözdesi Scitec Whey Professional Whey Protein 5000 Gr gerçek bir fiyat performans canavarıdır. Tercih edeceğiniz ilk FP ürünü olmalıdır diye düşünüyorum. 5 kiloluk bu ürünün toplam maliyeti maalesef 500 liraya yükselmiştir. Normalde fiyatları 400-450 arasında gidip geliyordu ama buna rağmen günümüzde en iyi FP ürünü olmaya devam etmektedir. Servis başına 22 gram proteine sahiptir. Toplam servis miktarı 166’dır ve en yakın rakibi Optimumumdan servis olarak önde, fiyat olarak ise geridedir. Optimumun 4.5 kiloluğu 600 lirayken Scitec ‘in 5 kiloluğu ise 500 liradır.

SONUÇ: Bu ürünleri kendim de kullandım. Tabii kullandığım başka ürünlerde vardı fakat fiyat-performans olarak en iyi 5 ürün bunlar diyebilirim. Hem bütçe olarak fazla zor duruma düşmemek hem de protein tozundan mahrum kalmamak istiyorsanız bu ürünleri kullanmanızda yarar vardır. Burada en iyi tozları değil hem iyi hem de fiyat olarak cebi yakmayan markaları seçtim. Sadece en iyi tozları koysam liste daha farklı olurdu fakat burada paylaştığım tozlar emin olun kötü değiller ve Fiyat Performans olarak istenileni vermektedir. Umarım yardımcı olmuşumdur. Lütfen daha fazla bilgi almak için turkcemalumatlar.wordpress.com’u takip ediniz.

2021 Yılı En İyi 5 Fiyat Performans Protein Tozları

Bir Cevap Yazın