Hem Şampuan Hem Maske! Şampuan Maske Bir Arada

Bu görselin boş bir alt özelliği var; dosya ismi: sampuanmaskebirarada-hemsacsampuanihemsacmaskesi-turkcemalumatlar-hemsampuanhemmaske.jpg
Hızlı Saç Uzatan -Saçı Gürleştiren Kür! Şampuan Maske Bir Arada

Şampuan Maskenin Etkileri Neler?

 • Saç uzatma
 • Saça hacim verme
 • Saçı pürüzsüzleştirme
 • Saçın istediği nemi verme
 • Saçı onarma

Şampuan Maskenin Bendeki Etkileri Ve Deneyimlerim.

Ürünü 1 haftada 2 -3 kez kullanıyorum. Açıkçası iyi temizler mi diye başta emin olamadığımdan önce normal şampuanı uygulayıp duruladıktan sonra bu şampuan maskeyi uyguladım. Ama sonra sadece bu şampuan maskesini uyguladım. Uygulama şeklim de, saçlarımda -dipten uca kadar – maske bekletir gibi 5 dakika boyunca bekletmekti.

Sonuç olarak:

 • Saçlarımın uzama hızı arttı. ( Pirinç suyu + Şampuan etkisi + Aloe Vera jeli)
 • Saçlarımda belirgin bir parlaklık ve nem artışı gördüm. ( Aloe vera jeli etkisi)
 • Saçlarımda yumuşaklık ve pürüzsüzlük oldu. (Aloe vera jeli etkisi + Pirinç suyu etkisi)
 • Saç diplerim temizlendi ve pürüzsüz oldu. ( Şampuan etkisi + Pirinç suyu etkisi)
 • Saçlarım normale göre daha düz durdu. ( Pirinç suyu etkisi)

Bu maaliyeti çok az olan ürün hem saç diplerinize iyi gelecek ve rahatlatacak, hem de yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlayacak. Bunun yanında şampuan ve maske için ayrı zaman kaybettirmeyecek, tek bir kür ile şampuanınızı ve maskenizi uygulamış olacaksınız. Pirincin saç uzatmaya dair etkisini bilmeyen yoktur. ( Bu arada pirinç suyu yazısını da çok yakında yazacağım takipte kalın.) Bunun yanında aloe veranın da özellikle yabancı forumlara bakanlar bilir, saç uzatmaya etkisi vardır. Ayrıca aloe veranın pirincin saçı kurutma ihtimalini azaltacak derecede nem bomnası özelliği vardır. Yani hem saçlarınız uzayacak hem de nemlendirmiş olacaksınız.

Malzemeler:

 • 1 çay bardağı pirinç
 • Birkaç tutam aloe vera
 • 1- 2 yemek kaşığı şampuan

Nasıl Kullanılır?

1 çay bardağı pirinci tabağa koyun, tabağı biraz aşacak kadar su ekleyin ve pirinçleri elinizle karıştırın, bu ilk suyu döktükten sonra tekrar tabağı biraz aşacak şekilde su koyuyor ve bir yarım saat kadar bekliyorsunuz.

Birkaç tutam aloe verayı bıçakla ayırıp yanlarından keserek içindeki jeli çıkarıyorsunuz. Bu esnada aloe veranın jelinin daha kolay çıkması için yarım saat boyunca tabakta dikey tutabilirsiniz.

Şampuan miktarı da isteğinize kalmış, 1 yemek kaşığı da koyabilirsiniz, 1.5 – 2 yemek kaşığı da. Ben hem temizlesin hem de diplerime iyi gelsin diye 2 yemek kaşığı uyguladım.

Pirinci ve aloe veraları yarım saat beklettikten sonra ayrı tabağa alıp karıştırıyorsunuz. Sonrasında da şampuanı ekliyorsunuz. Bana sorarsanız plastik kap kullanın, kapağı oldu mu kapatıp çalkalaya çalkalaya karıştırabilirsiniz hem. – Tabi biraz dökülebilir dikkatli olun.- Fotoğrafta gördüğünüz gibi ne şampuandan ne maskeden farkı var. Köpüklü görüntü fazla belli olmayabilir ama denediğinizde o köpükleri göreceksiniz. Ayrıca kullandığınız şampuanın zararlı etkilerini de kısıtlamış olacaksınız. Çünkü diğer iki bitki çok güçlü bileşenlere sahiptir. Bu karışım 1 hafta boyunca buzdolabında bekletilebilir.

Hem Şampuan Hem Maske! Şampuan Maske Bir Arada” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s