Revox Saç Dökülmesine Karşı At Kuyruğu Şampuanı Ürün İncelemesi

Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Ürünü daha önceden de kullanmıştım. Gerçekten saç uzatıyor. Tabi ben yağlarla dip bakımı yapıyorum ancak şampuanların da saç uzatmaya etkisi vardır. Sırf bunu anlamak adına 1 hafta boyunca herhangi bir yağ uygulamadım sadece hava vs. sebeplerle kirlendiği için şampuanla yıkadım. Aslında herhangi bir dökülme sorunum yok, saç uzatma merakım sebebiyle aldım. Bu süreçte saçlarımın zaten çok az olan dökülmesi iyice azaldı. Bu ürün için saçlarımı daha da çok döktü diyenler olmuş ancak ben katılmıyorum. Başka bir sebeple dökülmüş olabilir bilemeyeceğim.

Ürünün bendeki etkilerine bakarsak:

  • Şampuan oluşu gereği saçlarımı iyice temizledi ve arındırdı
  • Zaten çok az olan dökülmeyi iyice azalttı.
  • Saçlarımı uzattı. 1 haftada 0.8 cm’lik uzama gözlemledim (daha fazla da olabilir, saçın her kısmı aynı şekilde uzamıyor.) Yani ortalama 1 ayda 2.5 -3 cm saç uzaması sadece bu şampuanla ve saç kremiyle gözlemlenebilir.

Bu arada ürünün son kullanma tarihi 2022 yılı yazar iken , kapağı açıldıktan sonra 6 ay gibi bir sürede kullanılması gerektiğini belirtiyor. Bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi, hangisini esas almalıyız emin değilim. Ve Özet geçecek olursak,

Revox At Kuyruğu Şampuanı Saç Uzatır Mı?

Evet. Revox At Kuyruğu Şampuanı saç Uzatır.

İçerik bilgisi üstteki kapak fotoğrafında ve aşağıda bulunmaktadır.

“Revox Saç Dökülmesine Karşı At Kuyruğu Şampuanı Ürün İncelemesi” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın