Sperm Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

  1. Bebeğin Cinsiyetinden Sorumludurlar!

Kendi başlarına, spermin bir cinsiyeti yoktur, ancak bebeğin cinsiyetinin ne olduğundan sorumludurlar. Babanın spermleri X ya da Y kromozomu taşır ve her birinde aynı sayıda vardır. Taşıyanlar biraz daha hızlı yüzerler ve o kadar uzun yaşamazlar. Ancak bebeğin cinsiyet oranlarını 50/50’den kaydırmak için ciddi (ve pahalı) teknolojiye ihtiyacınız var.

2. Sperm Bir Erkeğin Vücudundan Ayrıldıktan Sonra 2 İla 5 Gün Yaşayabilir!

Sperm vajinanın içinde birkaç gün boyunca yaşam savaşı verir, ama bir vücudun dışındaysalar, çabucak biterler. Bu yüzden çarşaf veya giysi üzerindeki kurutulmuş şeyler için endişelenmeyin. Isı ve klor da sperm öldürür.

3. Daha fazla Sperm Üretmek İsteyenler Spor Takımlarına Katılmalılar!

Spor takımına katılanlarla ilgili bir çalışmada, haftada en az 15 saat egzersiz yapan üniversite çağındaki erkeklerde % 73’e kadar daha fazla sperm vardı. Ancak aktivite seçiminiz önemlidir: Haftada 186 milden fazla bisiklete binmek sperm kalitesini de düşürebilir.

4. Spermin Çoğunluğu Sudur!

Sperm sadece% 5’ini veya daha azını oluşturuyor. Ayrıca bubebek yapan yüzücüleri besleyen amino asit, protein, şeker ve mineraller de var.

5. 1 Bardak Sperm Almak için 70 kaç Kez Boşalmanız Gerekir!

Çoğu erkek bir seferde bir çay kaşığının yaklaşık 3/4’ü, tipik bir öksürük şurubu dozunun altında üretir. Ama çok iyi sulanmış ya da orgazm olmadan uzun süre gitmiş bir adam daha fazlasını yapabilir

Bir Cevap Yazın