Dwayne Johnson’dan Adamlık Dersi

Günümüzde en çok kazanan aktörlerden biri olan ABD’li ünlü Dwayne Johnson, eskiden kendisine yardım eden ne kadar tanıdığı kişi varsa onlara pahalı hediyeler alıyor. 49 yaşındaki oyuncu, gençken ona yardım ettiği için gerçek ismi Bruno Lauer olan Harvey Wipplemana yeni yılda lüks bir araç hediye etti.

Johnson sosyal medyada şu sözleri paylaştı:

Hayatım (özellikle ergenlik yıllarım) çılgınca dönemeçlerle doluydu. Yine de Tanrı ve evren her zaman, gittiğim yolun yörüngesini değiştirecek birkaç kişiyi yoluma koymanın bir yöntemini bulmuştu. Hayat boyu arkadaşlarımdan biri olan Bruno Lauer’le tanışın, ben ‘Downtown Bruno’ demeyi tercih ederim. Annem ve ben Hawaii’den tahliye edilmiştik ve Tennessee eyaletinin Nashville şehrine babamla yaşamak üzere gönderilmiştim. Nashville’e indiğimde babamla yaşamayacağımı çabucak anladım. Bunun yerine Bruno adında bir adamla yaşayacağım söylendi. Bu serseri çocuğu yanına aldı ve ömür boyu arkadaş olduk. İronik biçimde yaklaşık 9 yıl sonra cebimde 7 dolarla güreş kariyerime başladım, yaşayacak yerim yoktu ve Bruno beni yanına aldı ve ayaklarımın üstünde durana kadar yanında kalmama izin verdi.

Ünlü oyuncu kendisine ilk arabasını almasında da yardımcı olan Lauer’e minnettarlığını göstermek için lüks bir yeni yıl hediyesi verdi. Videoda Lauer’in gözyaşlarını tutamadığı da görülüyor.

Bir Cevap Yazın