Kallina Eşek Sütü Sabunu Ürün İncelemesi

Ürünü aktardan 15 TL’ye satın aldım. Piyasa için ortalama bir fiyat. Ancak ürünü sürer sürmez parfüm veya vanilyaya benzeyen kokusunu alıyorsunuz. Ancak sürümü çok iyi, iklimden de olabilir tabii ancak krem gibi hemen sürülüyor. Başka sabunlarda buna rastlamadım. Ürünü yüzümde, vücudumda, el ve ayaklarımda kullandım.

Açıkçası eşek sütü sabunu, keçi sütü sabunu, manda sütü sabunu ve inek sütü sabunu incelemeleri yapmaya başlıyorum, birkaç aya tamamı bitecek. Eğer şimdiden bunlardan birinin incelemesini yapmamı isterseniz lütfen yorumlarda bildiriniz.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Cildimi yumuşattı.
  • Cildimi aydınlattı.
  • Cildimi arındırdı. Bir süredir cilt temizliğimi bu sabun ile yapıyorum.
  • Cildimi rahatlattı. İçeriğindeki parfüme rağmen.
  • Cildimi nemlendirdi. Bu, eşek sütü sabunundan beklediğim bir özellikti.

-Ayrıca ürünü duş jeli yerine kullanabilirsiniz. Çok hoş koku bırakıyor.

Tavsiye eder miyim? Evet, denenebilir olduğunu düşünüyorum. Tabii, kendim bitirdikten sonra alırsam da aynı markanın diğer süt sabunlarını alırım ürün incelemesi için. Açıkçası aktarda eşek sütü sabunu sorduğumda, dikkatim diğer bitkilere dağıldığından içeriğine bakmayı unutmuşum. Gördüğüm gibi aldım, siz dikkat edin. Neyse ki içerik listesi olumsuz gelmedi bana. Ayrıca sabunun herhangi bir yan etkisine rastlamadım. İçerik listesini aşağıya bıraktım.

Ayrıca eklemek istediğim bir durum var, sanki ürün sivilcelerimin çıkmasını hızlandırdı gibi geldi. Yani hafif şişen kızarıklık olan, iltihaplı olacağı belli olan sivilcelerim daha çabuk çıktı, var olan sivilcelerimi de kuruttu.

Bir Cevap Yazın