Şampuana Nane Yağı Eklemek Saç Uzatır Mı?

Öncelikle Nisan ayının son gününde, acaba Mayıs ayı için ne tür bir kür uygulasam diye düşünürken, elimde bulunan Nane Yağı ve kardeşimin şehir dışına gitmeden önce evde bize bıraktığı şampuanı gözlemledim, 1 yıl olmasına 2 ay kalmıştı hazır. Ben de kullanayım dedim. Hem etkiyi anlayabilmek için de bu kez, saç uzatma özellikli olmayan bir şampuan düşünüyordum. Yani benim için iyi de oldu. fotoğrafta şampuanın üzerinde nane yağlı yazma sebebim de anlaşılacağı üzere, aynı şampuandan bulunması ve onu da denemem, bunun yanında karışmasını istememem idi. Sitemizi takipte kalın, şampuanın ürün incelemesi ve setin incelemesi, 1 aylık kürümü anlatacağım yazılar atılacak bugün.

Nane Yağını Şampuana Ne Kadar Damlattım?

Ben çok rahat 20 damla damlatmışımdır, yağı ters çevirir çevirmez hemen aktı çünkü. Ama muhtemelen etki görmek amacıyla zaten 15 – 20 damla eklerdim diye düşünüyorum.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Kesinlikle Nane Yağı saç uzatıyor. Şampuanı her uyguladığımda saç derimde yağı hissettim.
  • Saçlarım hem nemlendi hem parladı. Nem nane yağından, parlaklık ikisinin karışımından oldu diye düşünüyorum.
  • Saçlarımı yumuşattı. Hem nane yağı hem şampuanın etkisi.
  • Saç derimi rahatlattı.

Yağın hemen bitmeyeceğini bilsem saf hali ile saçlarımda maske yapardım. Ancak şampuan ile de çok iyi oluyor. Daha bereketli oluyor elbette. Ben birkaç uygulamadan sonra nane yağı biter diye düşündüm, sonuçta şampuanın bitim ve sıkım kısmına yağ eklemiş oluyoruz, meğer şampuanı sıkıp saçlarıma sıkıp kesin bitti diye düşünürken her uygulamamda nane yağını saç derimde hissettim. Şampuanın arasına iyice dağılmış olması beni sevindirdi. Siz de bu tasarıma sahip şampuan kutuları kullanıyorsanız, iyice çalkalayınız.

Mecitefendi Nane Yağı’nı pttavm’de 20 TL’ye satın almıştım. Şimdi bir de 38 40 TL oldu, satanlara soruyorum delirdiniz mi siz? Açıkçası 20 TL iken bile bana, 10 ml olduğundan pahalı gelmişti ancak en azından saf diyerek aldım. Nane Yağını alma sebebim de, hindistan cevizi yağı ve nane yağı ile saç uzatma kürü uygulamaktı. Çok yakında onu da malumatlarımız arasına ekleyeceğim.

Mecitefendi Nane Yağı – 10 Ml 8697459027355 Fiyatı, Yorumları – TRENDYOL

Şampuanın adı da, Urban Care Macademia Şampuan, linkleri merak edenler için aşağıya bıraktım. Ürünü zaten A101’de de bulmanız mümkün.

Urban Care Şampuan Macadamıa 250 Ml – A101

Urban Care Makademya Yağı Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici Onarıcı Şampuan 250 ml Urban Care Makademya Yağı Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici Onarıcı Şampuan 250 ml 8680690701429 Fiyatı, Yorumları – TRENDYOL

2 comments

Bir Cevap Yazın