Kürt Sertab Erener’den Türklere Çocuk Yapmayın Propagandası!

Türkiye’de sık sık çocuk yapmayın propagandası yapılıyor. Bunu en son dile getiren kişi de Sertab Erener. Ancak dikkate değer bir durum var. Çünkü çocuk yapmayın propaganadasını yapanlar sürekli bunu Türkiye’nin batı kesimlerinde yapıyor. Özellikle Türk nüfusunun fazla olduğu yerlerde bol bol çocuk yapmayın propagandası yapılıyor. “La Turquie En Europe” adında yazdığı Fransızca kitabında Türklere hakaret eden Kürt kökenli Turgut Özal zamanında da Ege bölgesindeki yörüklere (Türklere) bedava prezervatif ve doğum kontrol hapları dağıtılmıştı. Sertab Erener de şarkısını söylemek yerine millete çocuk yapmayın diye emirler veriyor. Neden Sertap Erener aynı şeyleri doğuda söylemiyor? Neden doğuya gidip çocuk yapmayın demiyor? Çünkü Sertap Erener’in babası diyarbakırlı bir Kürttür.

Sertap Erener Ne dedi?

Ben her gün yola çıktığımda sağa sola bakmamaya çalışıyorum çünkü gerçekten çok acıklı. En temel sorunumuzda çoğuz, milyarlarca insanız ve artık çocuk doğurmamamız gerekiyor. Biraz duralım gerçekten, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler.

Türkleri fareye benzeyen Sertap Erener nedense aynı sözü Diyarbakır’da, Hakkari’de, Şanlı Urfa’da neden söylemiyor? Türkiye’de bilinçli bir şekilde Arap ve Kürt nüfusunu arttırılmaya çalışılıyor. Zaten bu artan nüfus son zamanlarda siyasette de etkli olmaya başladı. Terör ile bağını koparmayan HDP’nin oyları gün geçtikçe artıyor. Hatta bazı Kürt kadınları açıkça, biz PKK’ya asker yetiştiriyoruz. Yarısını dağa yarısını üniversiteye gönderiyoruz, dedi. Bununla ilgili bir sürü kaynaklar ve veriler mevcut arkadaşlar. Artık bazı şeylerin farkına varmak lazım. Türkiye’de en çok doğum yapılan iller Kürt ağırlıklı yerlerdir. Türkler gün geçtikçe çocuk yapmaktan ve evliliklerden uzaklaşırken Kürtler ve Araplar ise bol bol doğuruyor. Şimdi hiç öyle olayı ırkçılığa falan getirmeyin. Bu bir gerçektir. İster ırkçı olun, ister komünist olun, isterseniz demokrat olun. Gerçek budur. Türk nüfusunu Türkiye’de bilerek azaltılıyor.

Sertap Erener gibi Kürtler Türkiye’nin batı illerinde doğum yapmayın, çocuk yapmayın propagandası yaparken Türkiye’nin doğu kesimlerinde hiç öyle şeyler demiyorlar. Demezler! Yine aynı zihniyette insanlar batıda LGBT yürüyüşleri yapıp Kürdistan sloganları atarken aynı yürüyüşleri Doğu da yapmazlar. HDP’nin Türkçe ve İngilizce hesaplarında LGBT propagandası yapılırken Kürtçe olan hesaplarında ise gerici ve yobaz Şeyh Said anılmaktadır. Türklerin aile hayatını bitirerek Türk nüfusunu azaltmaya çalışıyorlar. Şu an bunları okurken saçma ve aptalca bulabilirsiniz fakat yıllar sonra Türkler bu topraklarda azınlık olup tüm milli değerlerini kaybettiğinde o zaman iş işten geçmiş olacak. Turgut Özal zamanında Saddam’dan kaçıp Türkiye’ye sığınan Kürtler Türkiye’nin nüfusunu nasıl değiştirdi hepiniz görüyorsunuz. Suriyeliler de aynı şekilde çoğalıyor. Batıda Türkler üremesin diyenler, aile hayatını ayaklar altına alanlar, LGBT propagandası yapanlar aynı propagandayı doğu da yapmıyor.

Bu gidişle Türkler Türkiye’de azınlık konumuna düşecektir. Kürtler ve Araplar maddi durumu iyi olsun veya olmasın bol bol çocuk yapıyor. Kafası çalışanları üniversiteye gönderiyor, geri kalanı dağa gönderiyor. Kürtler her işte çalışıyor. Bol bol para kazanıyor. Türkiye’nin en büyük turizm işletmelerinde hep Kürtler var. Bunları söylemek ırkçılık değildir bu gerçeğin ta kendisidir. Yakında Türkiye’de Türk kalmayacak. Daha önce Kıbrıs, Selanik, Atina, Bosna Hersek, Sırbistan, Kosova, Irak, Suriye nasıl elimizden gittiyse bu gidişle Türkiye’nin doğusu da elimizden gidecektir. Hem de bu sefer bu sadece doğu ile sınırlı kalmayacak. Feminist, komünist, LGBT tarzı örgütlenmeler bol bol Kürtçü propaganda yapıyor ve Türklerin de aklını çeliyor. 5 yıl önce HDP’ye oy vermem diyen Atatürkçüler şimdi ise HDP ye oy verebilirim diyor. Suriyeli Araplar da sorun olmaya başladı. Nüfusları iyice artıyor.

Türkler bu gidişle Balkanlarda nasıl katliamlara maruz kaldıysa, nasıl o topraklardan kovulduysa bu gidişle Anadolu’dan da kovulacaklar.

Sertap Erener Kürtçe Şarkı:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s