1 Hafta Boyunca Dabur Amla Yeşil Elma Limonlu Saç Bakım Yağı Kullandım!

Bu malumatta ürünü 1 hafta boyunca kullandığımdan bahsedeceğim. Baştan belirteyim, bu tarz yağları eğer saç tipiniz kuru vesaire değilse 1 hafta boyunca uygulamanız iyi gelmeyebilir. Bir de ben inversion methodunu kullandım, inversion metodu ve bu ürünle ilgili genel düşüncelerimi içeren incelemem için;

Ürünü dün itibariyle bitirdim. 2 Ağustos ile 8 Ağustos arasında 7 gün boyunca her sabah saçlarıma uyguladım. Hatta o halimle saatler sonra arkadaşlarımla buluştum. Zaten saç tipim çok kuru olduğundan, koku ve yağlı görüntü problemi yaşamadım. Yağlı saçlar aman diyeyim denemesinler bunu, ben etkilerini detaylı bir şekilde gözlemlemek niyetiyle uyguladım. Yağlı saçlarım olsaydı inanılmaz koku problemi yaşardım eminim ki. Ürün zaten ekşi bir kokuya sahip, ben beğensem de evdekiler kokuyu tuhaf buldu.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Ürünü tam anlamıyla dün arındırdığımdan, etkilerini anlayabildim, bunlardan biri de bu yağın saçlarımı yatıştırmasıydı. Çok elektriklenen hacimli kabarık saç şikayetim var. Ürün saçlarımın kabarıklığını aldı.
  • Saçlarımı parlattı.
  • Bazen saç derimde bakımlar gereği kaşıntılar oluyor. Ürün kaşıntılarımı azalttı.
  • Saçlarımı kir tozdan arındırdı. Banyoda gri gri sular gördüm… Zaten ürünün rengi yeşil.
  • Saç derimi rahatlattı.
  • Saç derimi temizledi. Bazen kabuk gibi şeyler oluyordu artık yok. Kepek sorunum olsaydı kesinlikle giderirdi.
  • Saçlarımda 1.5 cm’lik uzama gördüm. Zaten asıl kullanma amacım buydu. Tüm yağları özellikle saç uzatma niyetiyle kullanıyorum. Kaldı ki niye saç tipine uygun olmayan ürün kullanıyorsun derseniz de sebebi budur.

Üründen bir kutu daha almıştım, onu da artık haftada 1 kullanacağım, hem yeni uygulayacağım yağ bakımlarını engellememiş olur.

One comment

Bir Cevap Yazın