Milletvekilinden Vatandaşa Küfür: Senin Bacını Si…

Yine bir milletvekili vakası ile karşı karşıyayız. Bu millete sözde vekil olanların her zaman yaptığı işlerden biri de vatandaşa küfür etmek, vatandaşı aşağılamak ve vatandaşı sömürmektir. Bu işin AK Partisi, CHP’si, İYİ Partisi yok arkadaşlar. Hepsi bu konuda aynıdır. Terörist partisi HDP’yi saymaya bile gerek yok zaten.

İYİ Parti milletvekili Lütfü Türkkan, kendisini şehit yakını olarak gösteren bir vatandaşa senin bacını sikerim diye küfür etti. İYİ Parti milletvekili Lütfü Türkkan önce küfür ettiğini yalanladı ancak kameralar kayıttaydı ve gerçek ortaya çıktı.

Şehit yakını denilen kişinin provokatör olduğu ileri sürüldü lakin provokatör olsa ne olacak? Bir milletvekili hangi yüzle vatandaşa senin ananı bacını sikerim diyebilir? Lütfü Türkkan’ın kabahati bununla da sınırlı değil. Daha önce de çakarlı bir aracı kızına verdi ve kızı da trafiği birbirine kattı. Lütfü Türkkan’ın kızı daha önce evinde verdiği partide erkek dansöz oynatması ve babasının forsunu kullanarak siren sistemli bir araçla emniyet şeridinden hızla gittiği görüntüleri gündeme gelmişti.

Hatırlarsanız geçenlerde de CHP’li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca bir vatandaşa ana avrat düz gitmiş, bildiği tüm küfürleri sıralamıştı.

Ancak her şeye rağmen bu siyasi partiler mecliste bulunmaya ve milletin parasını yemeye devam ediyor. Bu tarz konularda özellikle insanlar AKP’ye kızıyordu ancak görüyoruz ki muhalefet denilen oluşumun AKP’den farkı yoktur. Lakin bu milletvekillerine de biraz hak veriyoruz. Türk milleti bu insanlara oy gözü kapalı oy verirse olacağı bu. Particilik milletin gözünü kör etmiş. AKP ya da CHP fark etmez. Kemal Kılıçdaroğlu ya da Erdoğan bir saksıyı milletvekili adayı göstersin milyonlarca insan gözü kapalı oy verir.

Nereden nereye… Eskiden aç milleti doyurdum, fakir milleti zengin kıldım. Türk milleti için gece uyumadım, gündüz oturmadım diyen devlet adamlarımız vardı şimdi ise bu milletin amına koyacağız, senin ananı bacını sikerim diyen devlet adamlarımız var. Yazık gerçekten. Türk milleti ne kadar daha bu beceriksiz ve ahlaksız siyasetçileri sırtında taşımaya devam edecek?

Bir Cevap Yazın