Newwell Professional Bioenergy Red Ginseng Peeling Ürün İncelemesi

Ürünü 2021 Aralık ayında Newwell’den 20 TL’ye satın almıştım. O zamanlar tüm ürünlerde deli indirim vardı. Güncel Fiyat: 23 TL, hala alınabilir. Sanırım sitedeki hala uygun fiyatlı olan birkaç üründen biri.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Cildimi yumuşacık yaptı.
  • Cildimi parlattı. Erkek arkadaşımla buluştuğumuzda yüzün çok sağlıklı, ışıl ışıl dedi.
  • Cildim ferahladı.
  • Gözenekleri açıyor.
  • Cildimiölü derilerden arındırdı.

Ne Zaman Ve Nasıl Uyguluyorum?

Haftada bir defa, banyo esnasında hazır yüzüm ıslak ve nemliyken, kullanım talimatında da belirtildiği gibi kalın tabaka halinde iyice masaj yapa yapa uyguluyorum ve 5 – 10 dakika bekletip yıkıyorum. Zaten o bekleme süresinde de duş jelini uygulayıp arındırıyorum vücudumdan.

UYARI: Sivilcelerinizin çok olduğu dönemde veyahut sivilceli bölgenize uygulamayın. Bu tanecikli peelingler sivilceyi daha da bulaştırır ve yayar. O nedenle sivilcenizin geçmesini bekleyin birkaç gün ya da en kötü ihtimalle sivilceli bölgeye sürmeyin.

ÖzellikleriNew Well Bioenergy Red Ginseng Peeling, içerdiği kırmızı ginseng özleriyle cildini ölü derilerden arındırır ve cildine olağanüstü bir canlılık kazandırır. Ürünün formülündeki ginseng özü, cildini tazelerken kayısı tanecikleri de cildini yumuşatır. Bioenergy Red Ginseng Peeling, özel formülüyle canlandırdığı cildini nemlendirir. Ayrıca, cildinin pürüzlerini de giderir. Yaz mevsiminde kuruyarak cildinde biriken deri kalıntıları, sohbahar mevsimi gelince cildinde bir ağırlık hissi oluşturur. Bu histen kurtulmak için Red Ginseng Peeling kullanmalısın. Böylece cildin yenilenir, yumuşar ve canlanır. Bu da enerjini artırır ve makyajının daha güzel görünmesini sağlar.Ürün, pratik kullanımıyla dikkat çeker. Nemli cildine sürdüğün ürünü, kısa bir süre cildinde bekletmeli, ardından cildini temizlemelisin. Kolayca dağılan peeling, içerdiği arındırıcı kil bazları ile kısa sürede cildine nüfuz eder, cildindeki yağı ve kiri derinlemesine temizler. Bunun yanı sıra, cildindeki tıkanıklıkları giderir. Gözenekleri açılan cildin nefes alır ve kendini yenilemeye başlar. Cildinin nefes almasıyla birlikte oluşan ferahlık hissi, Bioenergy Red Ginseng Peeling’in eseridir.Cildine kazandıracağı ipeksi yumuşaklık ve doğal görünümle daha sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olacak, kırmızı ginseng etkisiyle bebek gibi taze ve temiz bir cilde kavuşacaksın. Bakımlı bir cilde sahip olmak mı istiyorsun? Bu, çok kolay. Ürünü hemen sipariş ederek Bioenergy Red Ginseng Peeling kullanmaya başlayabilir, cildindeki yenilenmeyi görebilirsin.

Bir Cevap Yazın