1 Hafta Boyunca Show By Pastel Show Your Peace Transparan Kaş ve Kirpik Maskarası (Sabitleyici Jel) Kullandım

Ürünün genel incelemesini incelemek isteyenleri şuraya alalım;

Ürünü teyzemle beraber 2 adet aldık Gratis’ten. 51 – 52 TL tuttu toplamda. Watsons’taki kadın öve öve bitiremiyordu tabi o zaman bu jel 43 TL’ydi. Ben de dedim 43 TL verilmez, bir de üstüne indirimli fiyatı 43 diyordu bana. Kanıtlanmış etkisi olduğundan vs bahsetti ben de o zaman pahalı bulduğum için ve kaş değil kirpik uzatmak istediğim için, teyzem de kirpikten ziyade kaş uzatmak istediği için Arifoğlunun ürününü aldım 30 TL idi zaten. Sadece bunu alsak teyzemle nasıl kullanabilirdik zaten? Mantıklı olanı yaptım kısaca. Birkaç ay içinde zaten Gratis’te de hatta Watsons’ta da indirime girdi ben de aldım. İyi ki 43 TL’ye almamışım o ne öyle keriz silkeler gibi. Siz de bilhassa kozmetik ürünlerde sabırlı olun hele ki yıl sonuna yakın zamanlarda veyahut yılbaşlarında birsürü ürün indirimli oluyor. Kerizlenmeyin. Şuanda da uygun fiyatta.

Arifoğlu Ürün İncelememiz için;

https://www.gratis.com/show-by-pastel-show-your-peace-transparan-kas-ve-kirpik-maskarasi/urun/10260969

Gelelim ürünün bendeki 1 haftalık etkilerine;

  • Kaşlarım dalgalı olduğundan uzadığında çok dağınık duruyor hiç sevmiyorum. Böyle bir sabitleyiciye kesinlikle ihtiyacım varmış onu anladım. Kaşlarımı jilet gibi yapıyor, sabitleniyor.
  • Kaş kavisimin bozulmasını önlüyor.
  • Kesinlikle kaşlarım kaymıyor.
  • Kirpiklerimde uzama gözlemledim. Zaten günde 2 defa kullandım. 14 kullanımda da farkı gözlemlemek mümkün.
  • Hatta dağılan bebek saçlarıma da uyguladım. Sabitlenmiş oldu onlar da.
  • Maalesef hiç sevmem ama kaş çıkardı. Üstelik kavisimden bayağı uzak kısımlarda. Kalın kaş sevenlere uygun bir ürün. Çünkü o taraflarımda hiç kaş kılı çıkmazdı. Tarak kısmı değdiğinden (fırça kısmı yani) ayrıca da içeriğinde panthenol vs. bulunmasından ötürü kaş çıkarttı eminim.

Bir sonraki malumatımızda ürünün genel incelemesini yapacağın. Takipte kalın.

Bir Cevap Yazın