Neo Naziler Türklerden Ne İstiyor?

Neo-Nazi veya yeni Nazizm, II. Dünya Savaşı’ndan sonra Nazi Almanya’sını yeniden diriltmek amacıyla ortaya çıkan, fakat Alman milliyetçiliğinin daha da genişletilerek içine Slavları ve tüm beyaz tenlileri de kapsayacak şekilde içine alarak tek bir ülkede birleşmesini savunan, nasyonal sosyalizmi yeniden canlandırmak ve bu amaçla nasyonal sosyalist yönetimleri demokratik veya silahlı yollarla başa geçirmeyi hedefleyen veya nasyonal sosyalizmi savunan tüm siyasi hareket ve düşüncelere verilen ortak isme denir. Harekatta Yahudi düşmanlığının yanına Türk düşmanlığını da eklemiştir. Hitleri manevi önder olarak görürler. Amerikalı Neo-Naziler daha çok Yahudileri, Meksikalılara ve İspanyollara düşmanken Avrupalı Neo-Naziler ise Türklere düşmandır. Almanya’da Türk ailelerin evlerini yakarlar, cami basıp Müslüman döverler. Neo Nazilere göre Avrupa’nın daha iyi bir yer olması ve tüm insanlığa barış gelmesi için Türkiye’nin topraklarının bölünmesi ve Türklerin Avrupa’dan tamamen çıkması gerekmektedir.

Hollanda’nın Almere kentindeki Ömer İbn El Hattab Camisi’ne “Müslümanlar diri diri yakılmalıdır, Türkler ülkeyi terk etmelidir yoksa Auschwitz’deki Yahudiler gibi gazla boğulacaktır” ifadelerini içeren tehdit mektubu gönderildi.

Müslümanlar suçludur ve diri diri yakılmalıdır. Bütün camiler yakılmalıdır. Tüm Faslılar ve Türkler ülkeyi terk etmelidir yoksa Auschwitz’deki Yahudiler gibi gazla boğulacaktır. Yaşasın Zafer (Sieg Heil). Adolf Hitler hala yaşıyor.

Avrupalı Neo Nazilerin Türklerden istedikleri;

1-) Türkler İstanbul’un Avrupa yakasından tamamen çıkacaklar ve İstanbul’un adı Konstantinopolis olacak.

2-) Ayasofya tekrar kilise olacak ve minareler yıkılacak.

3-) Kürtlere, Yunanlılara ve Ermenilere tazminat olarak toprak verilecek. Türkiye topraklarında Büyük Yunanistan, Büyük Ermenistan ve Kürdistan kurulacak.

4-) Ermeniler beyaz ırktan sayıldıkları için Türkler Ermenilere tazminat ödeyecek ve beyaz ırka yaptığı soykırımı kabul edecek.

5- Türkler başta Yunanistan olmak üzere hiçbir batılı ülkenin egemenliğine zarar vermeyecek.

6-) Türkler İşgal ettikleri Kıbrıs’tan geri çekilecek

7-) Başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerindeki tüm Türkler Türkiye’ye gidecek.

Amerikalı Neo Naziler ise şimdilik sadece İstanbul’un uluslararası bir bölge olmasını ve Ayasofya’nın tekrar kilise olmasını istemektedir.

Bir Cevap Yazın