1 Hafta Boyunca 7 Days Ginger Germinal Essential Oil Hair Growth Loss Treatment Serum Kullandım!

Ürünü nereden ne fiyata aldığımı önceki yazımda açıkladım. Burada yalnızca 1 haftalık sonuçları açıklayacağım. Zaten başlıkta da gördüğüm gibi ginger yazısını görünce dedim tamam, saç uzatan baharat içeriyor. O nedenle ve 7 gün yazısı olduğundan ötürü satın aldım. Lakin şöyle bir durum var, bir önceki malumatta olduğu gibi net içerik bilgisine erişemedim. Sadece ürün satıcısının açıklamasında birkaç adet yağdan bahsediliyor onu belirteyim. Bir de kapakta görüldüğü gibi dili farklı, anlaşılmıyor açıklamalar. Bilen varsa yorumlarda belirtsin.

Bu cidden çok yapışkan bir yağ. Her seferinde saçlarımı ıslayarak uyguladım. İlk uygulayınca sert oluyor ama düzenli kullanımda saç inanılmaz hacimli ve yumuşak oluyor. En azından bende öyle oldu. 30 ml olması dezavantajı olsa da damlalıklı oluşu sayesinde ürün hayli bereketli çıktı. Ama fiyatı dediğim gibi pahalı maalesef.

Bu kürü 14 Şubat – 20 Şubat tarihleri arasında kullandım.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımı yumuşattı.
  • Saçlarımda 1.5 cm’lik uzama gözlemledim.
  • Ki, bence devam edersem daha da kalıcı etkiler gözlemlerim. Şuanda haftada, 2 haftada 1 kullanıyorum. Bu 1 haftalık süreçte 7 gün boyunca her gün, günde 2, bazen 3 kez uygulama yaptım saçlarıma. Eğer kuru kuru uygularsanız, zaten yağ yapışkan kıvamda olduğundan hem tüm saç derinize temas edemez hem saç dipleriniz kaskatı kesilir.
  • Erkek arkadaşım genelde yağ uyguladığımı anlar (ne kadar durulasam da), yanındayken bu yağı gösterdiğimde kokusu kötü gelmedi ona da. Yani net ağır bir kokusu yok.
  • Düzenli ve disiplinli, hemen hemen aynı saatte kullanmak da önemli. Öyle ki şehirlerarası otobüste bile kullanmıştım.
  • Saçlarımın bukleleri kesinlikle belirginleşti. Kalın kalın oldular.

Bir Cevap Yazın