Karadenizli İmamoğlu’nun İdolü Karadenizli Tayyip Erdoğan mı?

CHP AKP ne yaptıysa taklit etmeye devam ediyor. AKP’nin bıraktığı Kürt açılımı bayrağını devralan CHP, yolsuzluk, adam kayırma, terör seviciliği gibi eylemlerde çağ atladı. AKP’ye küsen tarikatları ve aşiretleri de arkasına alan CHP adeta AKP’yi mumla aratacak gibi. CHP’nin medyatik Belediye Başkanı Trabzonlu Ekrem İmamoğlu’da AKP’nin izinden gidenler arasında.

CHP’liler AKP’lilerin makam araçlarını eleştirirken aynısını kendileri yaptı. Kılıçdaroğlu Erdoğan’a “Neden bu kadar çok koruma ile geziyorsun” diye eleştirirken bu sefer kendileri koruma ordusu ile gezmeye başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Trabzonsporlu Ekrem İmamoğlu, yemek yemek için konvoyuyla restorana gitti. Çok sayıda araçla oluşturulan konvoy kısa sürede sosyal medyada gündem olurken İmamoğlu’nun kapısını açan kişiye önce başka bir kişinin kapı açması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kapısını açanın kapısını açtılar!

Bir kişi kapıyı açıyor. Ardından bir adam iniyor. Daha sonra inen adam diğer kişinin kapısını açıyor. O kapıdan çıkan kişi de İmamoğlu’nun kapısını açıyor. Bu nasıl kibirdir arkadaşlar? Bu İnsanlar Allah mı? Peygamber mi?

Putin bile daha az korunuyor!

Putin bile bu kadar kibre kapılmadı arkadaşlar. Putin bile daha az koruma ile geziyor. Siyasetçilere peygamber muamelesi yapılırsa bu milleti çok affedersiniz “Sikmeye” devam edeceklerdir. Siyasetçiler peygamber değildir. Siyasetçiler Allah değildir. Onlara tapmayın!

AKP’liler silahlarla poz verip Erdoğan için ölürüz dediklerinde buna tepki gösteren ve demokrasi gidiyor diyen CHP’liler eline fırsat geçince bu sefer aynısını kendileri yapıyor. Hatırlarsınız daha CHP PM Üyesi Eren Erdem: “Kemal Kılıçdaroğlu büyük bir liderdir onu hep eleştirmek olmaz. CHP bu kadar rahat eleştirilemez, bedel ödersiniz.” dedi.

Bedel Ödersiniz!

CHP’yi eleştirenler Bedel ödeyeceklermiş. Nasıl bir bedel bu acaba? Biri açıklayabilir mi? Silahlarla poz vermeler, bedel ödeyeceksiniz demeler, siyasetçilerin Allah modunda gezmeleri. Bu işin sonu gerçekten nereye varacak?

Bir Cevap Yazın