Melih Gökçek Yine Yaptı Yapacağını…

Melih Gökçek, internette gördüğü Vincent Aboubakar’in photoshop yapılmış resmini gerçek sandı!

Vincent Aboubakar Kimdir?

Vincent Aboubakar Santrfor mevkiinde oynayan Kamerunlu millî futbolcudur. Daha önce Beşiktaş futbol kulübünde de oynadığı için Türkiye’deki futbolseverler tarafından da bilinen bir kişidir. Birileri ise mizah amaçlı ünlü futbolcunun resmini TSK-Genelkurmay üniformasına montajladı. Sonra da internete “Zenci kökenli Kahraman Türk Vatandaşı PKK’lılar tarafından Şehit Edildi” diye yaydı. Melih Gökçek ise oltaya geldi ve hemen kendi hesabından paylaşım yaptı.

Melih Gökçek yaptığı paylaşımlarla yabancı düşmanlarını kınadı ve yabancı düşmanlığı yapanları “Hain” olarak niteledi. Ancak gerçek ise hemen ortaya çıktı. Çünkü Melih Gökçek şehit olan asker diye Beşiktaşlı Fotbolcuyu paylaştı.

Sonra ise Melih Gökçek’in hesabından şu paylaşım yapıldı

“Ben değil, danışmanım paylaştı. Özür Dilerim”

Bu paylaşımdan sonra ise Babala Programının sunucusu Oğuzhan Uğur ise “Danışmanınızda Sike Sürülecek Akıl Yokmuş” dedi. Melih Gökçek yıllarca Ankara’yı yönetti ve Türkiye siyasetinde aktif rol oynadı. Acaba benzer bir olay başka bir ülkede olabilir miydi? Bizce Afrika ülkelerinde bile böyle bir olay olmaz.

Melih Gökçek daha önce de çocukların yediği şekerleme olan Jelibon’u bir maden zannederek canlı yayın esnasında Türkiye’de Jelibon Rezervi bulundu dedi ve tüm Türkiye’de alay konusu oldu. Melih Gökçek yıllarca Ankara’yı yönetti ve Türkiye siyasetinde aktif rol oynadı.

Bir Cevap Yazın