Fiyto Sarımsak Özlü Şampuan Ürün İncelemesi

Fiyto Sarımsak Özlü Şampuan Ürün İncelemesi [turkcemalumatlar özel inceleme]

Birçok kez farklı şampuan arayışım sonucunda bu ürüne rastladım. Rastladığım için de çok memnunum. Daha önce organix, avalon tarzında sülfatsız (çoğu) şampuanlarını kullanıyor idim. Lakin fiyatlarının gereksiz artması sonucu yine bitkisel içerikli fiyatı uygun şampuanlara yöneldim. Fiyatı da 500 ml’lik ürüne göre çok uygun. İnternette ortalama 15-20 TL arasında bulabilirsiniz. Yanında bir de losyonu var. Banyodan 20 dakika önce saçlara sürülüp bekletilmesi gerekiyor. Şampuanı kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 ay oldu, üründen detaylı bahsedecek olursam rengi koyu, kokusu ve kıvamı güzel ama ben daha önceden sülfatsız şampuanlar kullandığım için bu ürün daha çok köpürüyor diğerlerine göre. Aslında saç dökülmesi ile alakalı bir sorunum yoktu fakat bu ürün saç dökülmesi için olduğundan dökülmem daha da azaldı diyebilirim, ürün bu arada saçlarımı da yumuşattı ki benim saçlarım kurudur, saç boy ve diplerimi de nemlendiriyor gördüğüm kadarı ile, zaten sarımsağın böyle bir etkisi var. Bir de şaşırtıcı bir durum oldu saçlarımın bir kısmında açıklık vardı boya kaynaklı, şimdi o saçlarım daha koyulaştı ve tüm saçımla bütünleşti,yani o kısmı kapatmak için boya uygulamama gerek kalmadı. Sarımsağı saçları beyazlayan insanların kullandığını duymuştum ama bunu beklemiyordum. Sanki dökülmenin azalmasının yanında yeni küçük saçlar çıkarttı ve bebek saçlarımı uzattı. Koyulaştırdığı için etkisi daha çok belki oluyor.


Genel olarak ben üründen çok memnun kaldım. Fiyatı da içeriğine göre çok çok uygun. 500 ml olduğundan rahat birkaç ay dayanır diye düşünüyorum. Bu Ürünü kesinlikle özellikle saç dökülmesini yaşayanlara tavsiye ederim.

Şampuan Bilgileri: Bitki Özleri, Foeniculum vulgare (Rezene), Oleum garlic (Sarımsak yağı), Humulus lupus (Şerbetçi otu), Matricaria recutita (Papatya), Melissa officinalis (Nane kremi), Viscum Album (Ökse otu), Veronica Officinalis (Civanperçemi)

Bir Cevap Yazın