Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Argan Özlü Şampuan Ürün İncelemesi

Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Argan Özlü Şampuan Ürün İncelemesi

Turkcemalumatların özel olarak analiz ettiği Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Argan Özlü Şampuan.

Öncelikle bu ürünle bu ay karşılaştım. Aynı markanın saç kremini kullanıyordum etkisini arttırmak amaçlı şampuanını alayım dedim. Şampuanın kıvamına gelirsek bitkisel şampuan görüntüsünde tam. Kokusu da çok güzel. Ilık su ile yıkadığım saçlarıma sürdüm. Köpürtmesi diğer bitkisel şampuanlar gibiydi. İki dakika beklettikten sonra soğuk su ile duruladım (Dolaşım hızlanması için soğuk su ile saçlarımı yıkıyorum).

Özellikle ürünün bende ilk etkisi, saç yumuşatma üzerindeydi. İçeriğindeki bitkisel özler (başta argan) olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum. Saç diplerinde bile nemlenme hissettim. Saç Dökülme üzerine bir etki göremedim henüz. Birkaç hafta sonra hafif bir uzama gördüm. Daha çok uzama etkisi görürsem kesinlikle uzun süreli kullanacağım. Zaten şampuanın üzerinde de hızlı saç uzamasını destekler yazısı bulunuyor. Şampuanı 16 TL’ye aldım. 300 ml. Fiyat/performans açısından uygun şampuan arayanlar alabilir.

Ürün Özellikleri :

Saçları Besler
Kökünden ucuna onarır 
Yeniden yapılandırır

Açıklaması: [TR] Dermaderm Argan Özlü Şampuan saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Şampuanın içerisinde bulunan bitki özleri ve vitaminler zayıflayan, yıpranmış saçlarınızı onarır ve canlılık kazandırır. Her gün kullanılır, ıslak saça masaj yapılarak uygulanır ve saç derisinde 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Saçınız çok kirli ise ikinci sefer uygulanır. En verimli sonucu almak için Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Topical Losyonu ile beraber kullanılması önerilir.

One comment

Bir Cevap Yazın