Bee Beauty Güneş Yağı Spreyi Yüksek Koruma Faktörlü (Sun Oil Spray) Ürün İncelemesi

Bee Beauty Güneş Yağı Spreyi Yüksek Koruma Faktörlü (Sun Oil Spray) Ürün İncelemesi

Spreyden azıcık sıktığınızda bile yağ bazlı olduğu için fazlasıyla yetiyor. Yani ürünün içinde E vitamini olduğu direkt belli oluyor. Bir kez aldığınızda dahil uzun süre kullanacağınıza eminim. Ürün bende dışarı çıkmadan önce hem güneş yağı hem nemlendirici görevi gördü. Neme ihtiyacı olan vücudu kuru olan ciltler de hiç düşünmeden alsın derim.yüzünüze, özellikle boynunuza -boyun bölgesi kurumaya ve yaşlanmaya eğilimlidir- kollarınıza ve açık kalan herhangi bir yerinize uygulamayı unutmayın.

Ürünün Özellikleri: Bee Beauty Yüksek Korumalı Güneş Spreyi 30 SPF, çok açık ten rengine sahip ve güneş ışınlarına karşı çok hassas kişiler için uygundur. Etkili ve güvenli koruma sağlar. Yüksek derecede suya dayanıklı. Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanım: Kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan önce bol miktarda uygulayın. Az miktarda kullanmak koruma seviyesini düşürecektir. Devamlı koruma için sık aralıklarla uygulayın. Terleme, yüzme ve havluyla kurulanma sonrası tekrar uygulayın. Uzman Tavsiyesi: UV filtresi içeren hiçbir güneşten koruyucunun güneşe karşı %100 koruma sağlamadığını unutmayın. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak insan sağlığına zararlıdır. Özellikle saat 11:00-15:00 arası güneşten koruyucu kullansanız dahi güneşe çıkmaktan sakının.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s