Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı Ürün İncelemesi

Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı Ürün İncelemesi

Öncelikle tırnağımın derinden kırılması ve soyulan tırnağımın oluşturduğu kötü görüntü ve tırnaklarımı tırnak uzatmak amacı ile ürünü Kozmela’dan (Dax Supergro ile birlikte) aldım. Birim fiyat olarak 24 TL’ydi. Ürün özellikle tırnaklarımı hızlıca 1 ayda uzatıp toparladı ve tırnak uzatırken tırnak kırılması sorununun önüne geçti. Yani ürün tırnaklarımı güçlendirdi. Tek başına kullandığımda da memnundum fakat tırnaklarımı sertleştirmek amacı ile Menekşe yağı ile beraber kullandım. Yani sabahleyin kahvaltı el yıkama sonrası Mixup Sulphur Bakım Yağı’nı , gece yatmadan önce de Menekşe Yağı’nı tırnaklarıma uyguladım. 2 ay içinde tırnaklarım , o güne kadarki en uzun halini aldı. Ürün bu arada çok rahat 5-6 ay size yeter. Tırnaklarınız istenilen uzunluğa geldikten sonra haftada 2 – 3 defa, ilerleyen zamanlarda haftada 1 defa kullanmanız yetecektir. Ürünün kokusuna gelirsem emin olamadığım bir mentol kokusu alıyorum kesinlikle. Sanırım mentol gibi bir madde, kan dolaşımını hızlandırıp etki ettiği için içerikte mevcut. Ürünün içeriği yazının sonundadır. turkcemalumatlar.wordpress.com Ayrıca ürün sadece el ve el tırnaklarına etki etmekle kalmıyor, ayak ve ayak tırnaklarında da etkisini gösteriyor. Kuruyan ellerimde ve ayaklarımda -özellikle ayak bileklerim ve topuklarımda- nemlendiriciliği sayesinde işe yaradı. Geçmeyen ayak kokusu problemi yaşayanlar için de birebir. Bunlarla kalmamakla birlikte ürün saç bakım yağı olarak dahil kullanılabiliyor. Beni en çok bu özelliği şaşırtmıştı. Birkaç kez saçlarım için kullandım ve saç derimde hafif yanma etkisi gösterdi ki bu iyi bir özelliktir. Saçımda kullandığımda ürün saçlarımı güzel nemlendirdi fakat daha çabuk bittiği için (ürün zaten 56 gr) el ve ayak bakımı dışında bir daha saç bakımı için kullanacağımı sanmıyorum…

Ürün Açıklaması:

Mixup Sulphur saç ve saç derisinin görünümünü iyileştirir, sağlıklı tırnak tonlarını destekler ve cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Mixup Sulphur derin nemlendiriciyi en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde sizin için çalışmak üzere koyun.

• Tırnakların daha hızlı uzamasına,


• Vitamin takviyesi ile kütikülleri gidermeye,

• Cildi yumuşatmaya nem dengesini sağlamaya,

• İçerdiği mentol sayesinde istenmeyen kokuları gidermeye yardımcı olur.

• Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Fayda/İhtiyaç: Besleyici

Talimatlar: Saç – ellere bol miktarda koyun ve avuç içleri arasında eşit olana kadar ovalayın. Parmak uçlarını kullanın ve saç ve saç derisine masaj yapın.

Tırnak – Az miktarda tırnaklara ve kütiküllere uygulayın

Ürün İçeriği: 

Beyaz Petrol jeli: Besleyici ve yoğun bir nemlendirici, Mineral Yağı: Rafine ham yağ, Palmitate ( Palmitik Asit – C16H32O2 ) : palmiye ağacının yağından ve palmiye çekirdeğinde bulunur. Tereyağ, peynir, süt ve ette de bulunur. Lanolin Zea Mays Gern Yağı (Mısır Tohumu Yağı), Papatya, Calendula, Siimondsia Chinensins ( Jojoba Yağı) ,Macademia Ternifolia ( Avustralya Fındığı), Susam yağı, Parfüm, Kafur Kükürt, Mentol, Glisin soya (soya fasulyesi) , (Havuç) Kökü Ekstresi.

2 comments

Bir Cevap Yazın