Hekimce Multi Tablet Ürün İncelemesi

Hekimce Multi Tablet Ürün İncelemesi

Ürünü 2017-2018 yıllarında A101’den 12 TL gibi bir fiyata satın aldım. Özellikle içeriği yönünden beni cezbetmişti çünkü Biotin, C vitamini gibi saça ve bedene iyi gelen vitaminler içeriyordu. Ürün 90 tablet ve günde 1 tablet alınması yeterli fakat bitmeye 1-2 ay kala kullanmaya başladığım için bazı zamanlar günde 2 tablet aldığım oldu. Tabi siz o şekilde kullanmayın 1 tablet almanız yeterli. Etkisine gelirsek, ürünü kullandığım zamanlarda yorgunluk ve bitkinliklerim biraz azaldı. Daha düzenli uyumaya başladım ve daha dinç kalktım. Egzersizlerimi yaparken daha rahattım. Saç konusunda detaycı olduğum için saçlarımda canlılık farkettim. Ayrıca şuanda satılıyor mu bilemem ama fiyatı içeriğine göre aşırı iyi. turkcemalumatlar.wordpress.com Normalde bu tarz multivitaminleri en iyi ihtimalle 30-40 TL gibi fiyatlara satın alırız. Her gün 1 tablet alındığına göre sorun da teşkil etmiyor, ucuzluğundan ötürü acaba diyenler için. Hekimce A101’in bize sunduğu favori markalarımdan biri. Hindistan cevizi yağından da memnun kalmıştım. Hala satışta ise bir deneyin derim.

Ürün İçeriği: Mikrokristalin selüloz (hacim arttırıcı), Lakroz monohidrat, L – ascorbik asit (C vitamini), Çinko Sülfat, Kalsiyum D – pantotenat (B5 vitamini), Nikotinamid (B3 vitamini), Tiamin HCl (B1 vitamini), Riboflavin (B2 vitamini), Piridoksib hidroklorür (B6 vitamini), Krom (III) klorür, Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit), Sodyum selenit, Potasyum iyodür, D – Biotin, Siyanokobalamin (B12 vitamini)

Kullanımı: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 1 seda 1 tablet alınmalıdır.

Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

2 comments

  1. başka bir forumda gıda bakanlığında çalıştığını iddia eden biri bu markanın bir çok kere ceza aldığını ve bu markayı önermediğini söylemişti . Kullanılmadan önce kesinlikle doktora ya da eczacıya danışılmalı .

    1. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Elbette bunlar herhangi bir eksiklik nedeniyle kullanılmamalı. Ancak ben ürünlerin etkilerini merak ettiğim ve gözlemlemek için kullandım. Aynı markanın birkaç ürün incelemesini yaptıktan sonra ben de kullanmayı düşünmüyorum. Bir de ürünlerin fiyatları uygun olduğu için çeldirici olabiliyor. Yani söylediğiniz doğru olabilir. Ama vitamin eksikliği olanlar da sırf daha az para vereceğim diye a101 ürününü kullanmasın bir zahmet.

Bir Cevap Yazın