Procsin Acnemin Tonik Ürün İncelemesi

Procsin Acnemin Tonik Ürün İncelemesi 

Ürünü Procsin’den 16 TL gibi bir fiyata satın almıştım. Biliyorsunuz toniğin amacı, cildin yağ ve Ph dengesini sağlamaktır. Bu zaten tüm toniklerden beklediğimiz, olması gereken bir durum. Fakat uygularken hafif bir yanma hissettim cildimde. Yanak kısmında kızarma oldu. Tabi bu his geçiyor. Yani ben 400 Ml oluşu ve uygun bir fiyata sahip olmasından ötürü aldım. Cildiniz aşırı hassas değilse alabilirsiniz.

Aknemin Tonik

Aknemin Siyah Nokta Önleyici Canlandırıcı Arındırıcı Tonik

Canlandırıcı ve Arındırıcı Tonik, içerisindeki bitkisel etken maddeler sayesinde cildinizin yağ dengesini sağlarken, gözenekleri açar ve sıkılaştırır. Cilt dokusunu anında saflaştırır.

İlk uygulamadan itibaren, gözenekler sıkılaşır ve ciltteki yağlanma kaynaklı patlamalar kaybolur. Durulama gerektirmez ve ferah bir his bırakır.

Nasıl Uygulanır?

Alkol içermez ve tüm ciltlere uygulanabilir. Makyaj pamuğu yardımı ile uygulanır.

İçindekiler: Aqua / water, Glycerin, Hamamelis, Tea Tree Extract, Virginiana (with hazel), PEG – 40 Hydrogenated Castor Oil, Camphora, turkcemalumatlar.wordpress.com Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Allantoin, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Fragnance, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinine.

Uyarı: Gözle temasında kaçınınız. Teması halinde bol su ile durulayınız. Uygulamadan önce el bileğinizin iç yüzeyinde deneyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Bir Cevap Yazın