Yeşim Salkım Astsubaya Klavye Delikanlısı Dedi!

Şarkıcı Yeşim Salkım astsubaya hakaret etti: Hadi lan oradan klavye delikanlısı!

Türkiye’ye her türlü saldırıyı yapan ve terör faaliyeti yürüten Suriye’ye hiç bir tepki vermeyenler, Türkiye kendini savunmak için Suriye’ye girdiğinde bir anda barış elçisi kesiliyor ve savaşa hayır diyor. Yeşim Salkım, Türkiye’nin Suriye’de düzenlediği Barış Pınarları Operasyonu hakkında, bir Tweet yayınladı. Ünlü şarkıcı YeşimSalkım şunları söyledi

“Bıkmadınız usanmadınız yıkmaktan sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim #SavaşaHayır” şeklinde yorum paylaşan Salkım’a, tepki geldi.

Bu tepkileri veren kişilerden biri ise emreee190707 adlı kullanıcıydı. emreee190707 aldı twitter kullanıcısının verdiği cevaba sinirlenen Yeşim Salkın, “Hadi Oradan Klavye Delikanlısı” dedi. Ancak klavye delikanlısı dediği Emre adlı kullanıcı, Suriye’de Türkiye için savaşan bir Astsubay çıktı.

Savaşa hayır deyip çocuklar ölmesin diye yazanlara sormak lazım, Türk Silahlı Kuvvetlerinde kaç tane çocuk savaşçı var? Çocukları kalkan yapan ve dağa kaçıran PKK terör örgütü ve kollarına karşı TSK (Türk Silahlı Kuvvetleri) mücadele ediyor. Savaşa hayır diyerek PKK ve uzantısı terör örgütleri çocukları dağa kaçırsın mı demek istiyorsunuz yani? PKK terör örgütü ve uzantılarına karşı mücadele etmek sadece terör değil uyuşturucu ile mücadele etmektir aynı zamanda. Bu savaşa hayır olayı da tam bir karmaşa haline döndü. Bunu diyenler genelde terör sempatizanı oluyor. Bu tip algı oyunlarına dikkat etmek lazım. Suriye yıllarca Türkiye’ye karşı açıktan veya gizliden savaş açmış bir ülkedir. Sürekli Türkiye’yi şikayet eden, Terörist başını desteklemiş bir ülkedir. Bunları iyi bilmek ve analiz etmek gerekir. Herkes farklı düşünebilir, ancak savaşa hayır derken bazı kişiler bu sözün arkasına saklanarak terör örgütlerinin sempatizanlığını yapmaktadır. İşte bu noktada herkes dikkatli olmalıdır. Özellikle PKK kadınları ve çocukları kullanan bir örgüttür. Kadın hakları ve özgürlük diyerek pek çok kadını örgüte canlı bomba olarak almıştır.

Bir Cevap Yazın