1 Hafta Boyunca Dax Supergro Yavaş Uzayan Saçlara Özel Saç Bakım Yağı Kullandım

Ürünü kardeşim bana Trendyol’dan almış. Görünce çok sevindim çünkü bu yağ bana göre çok iyi bir yağ. Saçları da uzattığını gözlemledim. İçindekiler kısmını merak ediyorsanız eğer linki bırakıyorum, daha detaylı bir inceleme yaptığım bir yazıdır, içeriğini ve içerinin anlam ve özelliklerini yazdım.

Dax Supergro Saç Bakım Yağı Maskesi Ürün İncelemesi – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Öncelikle ürünü 11 Ocak ile 17 Ocak arasında 7 gün boyunca uyguladım. Dax supergro uygulayanlar bunu garipsemiş olabilir ancak hiçbir sorun çıkmadı. Çoğu kişi takıntılı dercede ürünün saçtan nasıl arındığını merak ediyor ve bunu abartıyorlar. Çözümü de bilindiği gibi saçları yıkamadan saça şampuan uygulamak, açıkçası ben hiç bunu yapmadım, gerek de duymuyorum. 2 şampuanlama yaparak işimi hallediyorum. 2 Şampuanlama yapma sebebim de ilkinde kirli saça şampuan uygulayarak arındırma, ikincide de kısmen temizlenen saçı şampuanlayarak şampuanın maksimum etki göstermesini sağlamak.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine:

  • Saçlarımı uzattı. 33 cm olan saçım 34.5’e ulaştı. Belki diğer kısımlar daha fazla da uzamış olabilir.
  • Saçlarım çok güzel koktu, ben bu ürünün kokusuna bayılıyorum zaten.
  • Saçlarımı neme doyurdu. Tüm saçımı (saç diplerimi, saç boyumu, saç uçlarımı) nemlendirdi.
  • Yukarıdaki madde sayesinde herhangi bir koruyucu, durulanmayan krem kullanma ihtiyacı duymadım.
  • Bebek saçlar çıkardı.
  • Saçlarımı yumuşattı.
  • Saç derimi rahatlattı.

Not: Dikkat edin, orijinal olmayan ürünleri almayın. Bu sadece Dax değil, kullandığım ve tüm ürün incelemelerim için geçerlidir. Bu tarz yağlarda genelde sahte olanlarda ürün kapağında yazı olmamakla birlikte, o kutudaki ürünün saç dökülmesini artırdığını belirtenler olmuş. Daha ucuz vereceğim diye sahte ürünleri almayın.

3 comments

Bir Cevap Yazın