1 Hafta Boyunca Dabur Amla Gold Saç Bakım Yağı Kullandım

Öncelikle en meşhur Dabur Amla Yağı ürün incelememize bakmak isterseniz eğer;

1 Hafta Boyunca Dabur Amla Bektaşi Üzümlü Saç Bakım Yağı Kullandım! – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com)

Açıkçası uzun bir süredir aldığım ürünleri ilk haftasında hep inversion metodu ile denedim. Nedir inversion metodu diyenlere linki bırakıyor; Inversion Metodu Nedir ? Inversion Metodu İle Saç Uzatma – Türkçe Malumatlar (turkcemalumatlar.com) asıl konumuza devam ediyorum. Ürünü Pttavm’den 18 TL gibi çok uygun bir fiyata satın aldım. (Yalnız aldığım site şuanda kapanmış ben de alamıyorum, Trendyol gibi sitelerde bulursunuz) 3 Tane Farklı Dabur Ürünü bulabildim, bu ürün daha çok yıpranmış saçlar için. Ürünü Ocak ayının son haftasında kullandım. Açıkçası ben yağları sadece saç uçlarıma uygulayıp ziyan etmek istemiyorum, böyle yağ bakımlarını saçlarımın tamamına yediriyorum. Saç dipleri zaten iyice emiyor, saç uçlarında kullanmak daha çok görüntüyü düzeltiyor. Size de bu şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Saç diplerinde kullanmayacaksanız hiçbir anlamı yok ürünlerin. Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saç uçlarımdaki yıpranmış görüntüyü azalttı.
  • Saçlarımda bariz bir onarma etkisi gözlemledim.
  • Kokusu çok hoş, hafif ve kalıcı idi, Dabur Amla Bektaşi üzümü serisindeki gibi keskin değildi. Saç parfümü olarak da kullanılabilir.
  • Saçlarımın uzamasına yardımcı oldu.
  • Saçlarıma (dipleri, boyları, uçları) fazlasıyla nem verdi. Kuru ve yıpranmış saçlar bu ürüne bayılacaklar!
  • Saçlarımı parlattı.

Dabur Amla Bektaşi Üzümü Yağı serisinden hoşlanmayanlar bu elma kokulu ürünü kullansın derim. Bu serilerin hepsi saç uzatıyor. Tabi bunlar benim kişisel gözlemim, herhangi bir vitamin eksikliğiniz varsa saç uzamasını veya dökülmeyi durdurmayı beklemeyin. Aşağıya içerik listesini bırakıyorum.

İçeriğinde kına, amla yağı ve badem yağı bulunması bana göre çok iyi. Ancak boyalı saçlar için nasıldır bilemem. Boyalı saçlar kına içerikli ürünler kullanabilir mi, zarar verir mi, bence bunu bir araştırsın.

5 comments

Bir Cevap Yazın