Mt Makeuptime Wow Soyulabilir Ruj Seti Ürün İncelemesi

Ürünü Sosyetikavm’den 28 TL’ye satın aldım. Açıkçası bu ürünü 2021 Ocak ayında almıştım ancak yeni inceleme fırsatı bulabildim.. Bu arada ürün, çok özensiz geldi. Kullanılmış gibiydi, özellikle vişne tonlarında sıkarken çok az geliyordu. Sosyetikavm’nin işi işte.. Tek rahatsız eden noktası bu oldu. Çok popüler bir ürün aslında. Ve genel olarak memnun kaldım ben. Kardeşimle uyguladığımızda dişlerine bulaştı hep o nedenle rahatsız oldu ancak sabrısızlık yaptı onu belirteyim. Sabredip beklerseniz, tabi çok sürmezseniz kolay kolay bulaşma olmayacaktır. Renk kalıcı zaten. Genelde erkek arkadaşımla buluşmadan önce bunu dudaklarıma sürüp 5 – 10 dakika kurumasını bekleyip çıkarıyorum elimle. Çok doğal renk bırakıyor böylece. Zor çıkıyor. Hem erkek arkadaşımın yanında daha rahat hissediyorum, ruj falan çıkmıyor, bulaşmıyor, öperken vesaire bulaşma çıkma olmuyor…. Ben bu ruju sevgili ruju olarak lakaplandırdım cidden. Tabi tazelemek gerekebilir onu belirteyim. Ben erkek arkadaşıma gittiğimizde rujun çıktığını (4 saat sonra falan farkettim bu arada, yine dayandı yani), dudaklarımın orta iç kısımlarında kaldığını gözlemledim. Yani tuvaletteyken falan bekletilip uygulanabilir.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Çok hoş renkler bıraktı dudağımda.
  • Dudağımdan kolay kolay çıkmıyor.
  • Tazelemek gerekebilir.
  • Yara olmaması açısından, öncesinde, kuruyana kadar dudak balmı uygulayabilirsiniz. Sonuçta soyulabilir ruj olduğundan, dudak derisini de çekebilir. Bende öyle oldu hatta. Ya da uygulama sonrası herhangi bir dudak balmı, kremi, yağı vesaire de uygulayabilirsiniz.
  • Dudağımda çok doğal durdular.
  • Ayrıca içerik listesi de genel olarak sağlam çıktı o da beni şaşırttı. İçerik için kapak fotoğrafını inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın