Any Klaen Badem Ve Sarımsak Özlü Saç Bakım Yağı Ürün İncelemesi

Ürünü, Platinium Series (Yılan Yağlı Olan) ile birlikte 150 TL’ye satın aldım. Açıkçası belirtmeliyim ki fiyat tabii ki de pahalı, daha da anormal olanı ise, normalde tekinin 120 – 130 TL’ye satılması ve benim %50 indirimle 150 TL satın almış olmam. Sonuç itibariyle, Yılan Yağlı Olanını 1 Ekim – 15 Kasım arasında kullandım. Bu Badem Ve Sarımsak Özlü olanını da 16 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında kullandım. Yani ikisini de 1.5 aya bölerek kullandım toplamda 3 ay kullanmış oldum. Açıkçası bilhassa uzamayı Kasım ayında yakaladığımı düşünüyorum. Bu arada normalde tek bir ürün 3 ay yetiyor deniyor ancak bana yetmedi. Gür saçlı olanlar da benim gibi 1.5 ay kullanmalı bence.

Ürünü Nasıl Kullandım?

Kasım Ayı haftada (2 hafta) 3 gün kullandım. Aralık ayı, 1 hafta boyunca inversion metoduyla ard arda uyguladım. Daha sonraki 3 hafta da haftada 2 defa uyguladım. Genellikle 30 dakika bekletsem de bazı uygulamalarımda 2 – 3 saat bekletip saçlarımı şampuanlayıp arındırdığım da oldu. Yani her şekilde uygulamış oldum. Zaten arkasında da haftada 2 kez uygulayın yazıyor. Ayrıca ürün satıcısıyla konuştuğumda 3 gün kullanın demişti, ancak arka tarafında 2 kez yazdığını belirttiğimde de kendisi fark etmez etkisinde bir değişiklik olmaz demişti bunu da belirteyim sizlere.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımın daha hızlı uzamasını sağladı.
  • Saçlarımı inanılmaz parlattı.
  • Bir ton bebek saçım çıktı. (Kesinlikle zaten bademin de bilhassa sarımsağın da böyle etkileri normalde de var.)
  • Saçlarımı neme doyurdu.
  • Saçlarım yumuşacık oldu.
  • Saçlarımın dökülmesine karşı pek etki görmedim. Belki biraz azalmış olabilir. Ben zaten genel olarak birkaç istisna dışında, içten destek dışında dökülmenin azalacağını vaat eden ürünlere inanmam.

Tavsiye Eder Miyim?

İndirimli bulursanız ve saç uzatma etkili ürün görürseniz kesinlikle evet. Bu arada yakın zamanda badem yağı ve sarımsak kürü incelemesi yapacağım, eğer istediğim sonuçlara ulaşırsam bizzat tarifini belirtir, içten destek (diyetle) ne kadar etki gördüğüm konusunda bilgilendiririm. Böylece bu yağa bu kadar para ödemenize gerek kalmaz. Malum, günümüzde her şey çok pahalı. Tutumlu olmak şart ve ev çareleri de her konuda olduğu gibi bakımda da iş görür ve masraftan kısar.

“Any Klaen Badem Ve Sarımsak Özlü Saç Bakım Yağı Ürün İncelemesi” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın