2022 DGS Geometri Kanal Önerileri | En İyi 3 Geometri Kanalı

Sizlere, kendimin de DGS hazırlandığı, haliyle Geometri çalıştığı ve izlediği, bitirdiği ve memnun kaldığı kanalları burada açıklayacağım.

Ayrıca neden Matematik önerisi yapmışken Geometri önerisi yapıyorsun diyecek olursanız, Geometri hangi sınava girerseniz girin çok önemli bir alandır. Getirisi de hayli fazladır. Matematiğin içinde değil, ayrıyeten özen gösterilmesi, vakit ayırılması çalışılması gereken bir alan olduğundan Geometriyi her zaman ayrı başlık altında yazarım.

1.Benim Hocam Geometri Konu Anlatımı Deniz Atalay

Cidden bu seriyi kim kitaplık haline getirdiyse sağolsun… Gerek az video oluşu, gerek videoların uzun süreli olmaması sebepleriyle gayet kısa sürede bitirilecek içeriğe sahip. Bende video ders notları da bulunduğundan işim daha kolay oldu.

2. Kenan Kara İle Geometri

Geometri için bir numaralı kanaldır. Şimdi diyenler olacaktır, ulan DGS Geometride 7 soru çıkıyor zaten onun için bu zor kanalı mı bitirelim vesaire. Belli bir temeliniz varsa veyahut zordan başlayıp yani kendinizi zora alıştırabilecekseniz (ki en mantıklı olan budur emin olun. Zora alışın ki Geometride gelişin.) bitirin elbette. o 6 – 7 soruyu yapamayan tonla insan var. Geometriyi boş bırakıyorlar lakin etkisi hayli fazla. Bende Acil Matematik kitabı da var. Birlikte ilerledim. Geometri zaten başarılı olduğum bir alan lakin zaten başarılıyım diyip geçmedim. Olması gereken de budur. Netlerimin yüksek olmasını bu kanala borçluyum. Açıkçası isterseniz 22 TL’lik video ders notlarını alın derim. Çizimle yazıyla uğraşması uzun sürüyor gerçekten. Ciddi anlamda video sayısı uzun olup da önerdiğim ender kanallardandır kendisi.

3. Sıfırdan Sonsuza Geometri

Ben bu kanalı (ki o zamanlar site idi, para ile satın almıştım kitap ve video gelmiş idi) 2019’da YKS’ye hazırlanırken kullanmıştım. Video sayısı az lakin video süreleri uzun. Ama ben çok video olup kısa süre olmasındansa bir videoda konuyu bitirip soru çözmeyi tercih ederim. Ayrıca dediği gibi sıfırdan sonsuza olduğu için, her düzeye uygun. Kitapta formülleri duvara asmıştım. Cidden çok iyi tasarıma sahip. Çok pahalı değilse alın. Pahalıysa da Geometri defterinize yazarak çalışın.

Bonus: Gerçel Matematik

Bu kanalın Geometri video sayısı pdf oluşu vesaire gayet ideal. Ben soru çözümü için inceledim ara ara da konu anlatımlara baktım. Bilen bilir Matematik video sayısı çok ancak Geometri tam kıvamında. Bir inceleyin isterseniz.

Bir Cevap Yazın