NEOM Projesi! İslam Güncelleniyor mu? Yeni Muhammed mi Geliyor?

NEOM Projesi! Yeni İslam Geliyor! İslam’ın Yeni Peygamberi Kim Olacak? Robotlar ve İnsanlar Ortak Yaşayacak!

Suudi Arabistan ve Batılılar:

Arkadaşlar başlık biraz garip olabilir fakat gerçekten de başlıkta yazıldığı gibi bir şeyler olmaya başladı. Suudi Arabistan biliyorsunuz ki petrol zengini bir ülke. Çok zenginler. Bu yüzden diktatörlük karşıtı batılılar Suudi Arabistan’a karşı tek bir şey yapamaz, söyleyemez. Suriye’ye demokrasi getirmek isteyen batılılar ve ABD’liler aynı demokrasiyi Suudi Arabistan’a getirmek için uğraşmazlar. Suudi Arabistan en son Türkiye’de kaşıkçı cinayetini işlemiş ve adamı parçalayıp bavulun içine koymuşlardı. Ancak unutuldu gitti batının gözünde. Çünkü batılılar demokrasi ve insan hakları kavramlarını sadece çıkarları için kullanırlar.

NEOM Projesi Nedir:

Konu başlığına dönersek batılı bilim adamlarına döktüğü servetle mega projeler inşa eden Suudi Arabistan şimdi de robotların da ağırlıklı olduğu bir şehir inşa etmeye başladı. Şehrin adı ise NEOM. Peki, Neom ne demek? Neo Yunan kökenli bir kelimedir ve yeni anlamına gelmektedir. Neom’un sonunda M harfi ise arapçada Müstaqbal yani gelecek anlamına gelmektedir fakat aynı M harfi ayrıca Muhammed anlamına da gelmektedir. Bunu bizzat proje yetkilileri ve Prens Muhammed Selman açıkladı.

Yapbozun Parçalarını Birleştirelim

AKP ilk başa geldiğinde Amerikalılar Türkiye’nin yönettiği bir halifelik kurmak istiyordu. Bu sayede Müslümanları daha rahat sömüreceklerdi. Bu görev içinde AKP’yi ve Fethullah Gülen’i seçtiler. Her şey ona göre hazırlandı çizildi ancak beklenmeyen olaylar oldu. Türkiye biraz daha bağımsız olmaya başladı ve AKP ile FETO arasındaki anlaşma bitti, iki tarafta birbirine düşman oldu. ABD’liler ise zaten tek bir plan üzerinden hareket etmez muhakkak b planları vardır. B planını devreye sokan ABD’liler Türkiye’ye biçtikleri role bu sefer Suudi Arabistan’ı layık gördüler. Tüm Müslümanları Suudi Arabistan halifeliğine bağlayacaklar. İşte NEOM projesinin sonunda neden M harfi var şimdi daha iyi anlaşılmıştır. NEOM yani Yeni Muhammed! Yeni İslam!

İslam’ın Yeni Peygamberi Kim?

Bu yüzden İslam ile yönetilen Arabistan biraz daha gevşek davranmaya başladı mesela Kadınlara artık araba sürme hakkı verdiler ayrıca yapay zekaya da vatandaşlık verdiler. Kısaca İslam’ı güncelliyorlar ve yeni İslam’ı ortaya çıkaracaklar. NEOM yani Yeni Muhammed. İslam’ın Yeni Peygamberi ise Prens Muhammed Bin Selman Olacak. Artık Müslümanlar son peygamber olarak Muhammed Bin Selman’ı Görecekler.

Sonuç:

NEOM projesi ile insanlar daha güvenli ve daha güzel bir hayat sürecekmiş. NEOM projesi tüm dünyaya örnek olacakmış. Biz demiyoruz, Suudi Arabistan yetkilileri diyor. Zaten her yerde projenin de reklamı yapılıyor. Türkler asırlarca Arapları korudu ve boş yere petrol bekçiliği yaptı. Şimdi ise o topraklarda Türkler yok ve tüm zenginlikleri Araplar ile Batılılar yiyor. Türkler ise Araplara acımaya ve Arapçılık yapmaya devam ediyor. Türk milleti de böyle garip bir millet işte.

Bir Cevap Yazın