FETOCULARIN VE MAMA LOBİSİNİN ORTAK ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Her dindar insan dinci değildir, her hayvansever de hayvansever değildir. Hayvanseverim diyen biri tüm hayvanları savunmak zorundadır fakat ülkemiz Türkiye’de hayvanseverlik sadece köpektaparlık ile özdeşleşmiştir. Köpek sevmek ile köpektaparlık farklı kavramlardır. Köpekseverler köpeği evinde besler, başkalarını rahatsız etmez, köpeğine evinde ya da bahçesinde bakar. Köpektapar ise köpeklerin sokakta çoğalmasını ister, sokakların bok kokmasını ister, sokakların tehlikeli bir yer haline gelmesini ister. Köpektaparlar köpeklerin ölümünden kendine rant sağlar.

Köpektaparlar Mamalobilerinin gönüllü askeridir. Mama lobileri köpektaparlar sayesinde servetine servet katar. Tıpkı FETO’nun dinciler sayesinde servetine servet katması gibi. FETOCULAR dindar insanları tuzağına düşürür ve onları dinci yapar. Mama Lobisinin hedefinde genelde sol görüşlü kişiler vardır. Sol görüşü ve köpeksever insanları tuzağa düşürüp onları köpektapar yapar. Azılı bir militana dönüştürür. Bu sayede köpektaparlar daha çok sokak köpeğine sahip çıkar ve köpeklerin üremesi daha kolay olur, ne kadar köpek ürerse o kadar çok mama demek olduğu için de mama lobisi servetine servet katar.

Köpektaparlar samimiyetsizdir ve hayvansever değillerdir. Zengin köpektaparlar pahalı kürkleri giymeye bayılır. Timsah derisinden çantalar takarlar, tilki kürkünden paltoları vardır.

FETOCU’lar ile MAMA LOBİSİ’nin bazı ortak noktaları vardır;

  • İki grupta dolaylı yoldan insanların ölümüne yol açar,
  • Bağış adı altında servetlerine servet katarlar, insanları dolandırırlar
  • Yalan haberlere ve iftiraya bayılırlar.
  • FETOCU’lar yalan ve iftira ile nice insanın hayatını kararttı. Köpektaparlar da yalan haberlerle Asya ülkelerinde ölen köpekleri gösterip insanları galeyana getirip kargaşaya sebep olurlar
  • Kendilerine karşı gelen herkesi hedef gösterirler
  • Duygu sömürüsü ile insanları kandırırlar
  • Türkiye Büyük Meclisinde iki grubundan gizliden ve açıktan destekçileri vardır.
  • İki grubun da hukuk ve gazetecilik alanında büyük destekçileri vardır.

Mama Lobisi ve FETOCULARIN en önemli özelliği de yalan ve iftira ile kısa sürede insanları kendi militanları haline dönüştürmeleridir. Çünkü insanlar araştırmaya meyilli olmadığı için FETOCULAR VE MAMA LOBİSİ insanların tembelliğinden faydalanır.

Köpektaparlar da Fetocular gibi zora düştüklerinden ve duygu sömürüsü yapamadıklarından agresif tavırlar sergilemektedirler. Öncelikle sonuna kadar duygu sömürüsü yaparlar fakat karşıdakileri manipüle edemiyorlarsa bu sefer saldırıya geçerler. İnsanları ölümle tehdit edip küfürler savurabilirler.

Türkiye 1 tane FETO yok. Onlarca, yüzlerce, binlerce FETO var.

Bir Cevap Yazın