Karne Hediyesi Olarak Çocuğuna Et Alan Aile Olayında Yeni Gelişme!

Karne hediyesi olarak çocuğuna et alan aile çark etti. Karne hediyesi olarak ailenin çocuğuna et alması haberi her yere yayıldıktan sonra aile bu sefer de iktidara yakınlığı ile bilinen A-Haber e konuştu. Aile bireylerinin anlattığına göre çocuk muhalefeti destekleyenler tarafından manipüle edilmiş ve zorla “Ailem bana karne hediyesi olarak et aldı” şeklinde söz söyletilmiş. Aile yaptığı açıklamaya göre evi, arabası her şeyi varmış, çok zenginlermiş.

SABAH gazetesi de , olayın yaşandığı Kurtuluş’taki kasabı buldu ve gerçekleri kasabın sahibi Zafer Kadife ve babası Mehmet Kadife’den dinledi. Zafer Kadife, isimlerini açıklamak istemediği ailenin kesinlikle yoksul bir aile olmadığını söyledi. Annenin uzun yıllardır müşterileri olduğunu belirten Kadife şunları aktardı:

Aile kasap dükkanıma yakın bir evde oturur. Öyle muhtaç insanlar filan değiller. Evleri arabaları var. Baba büyük bir şirkette çalışıyor. Uzun zamandır benim müşterilerim. Yoksul oldukları ve o sebeple et yiyemedikleri bilgisi kesinlikle doğru değil. Her ay gelir tavuk et alırlar. Karnelerin verildiği gün de anne ile oğlu geldi. Bayan kıyma ve tavuk aldı. Daha sonra karne hediyesi olarak babasının tablet alacağını söyledi. Annesinin anlattığına göre çocuk hiç et yemezmiş. Ben de pirzola hediye ettim ki belki beğenir ve et yemeye başlar diye. Gerek sosyal medyada gerekse bazı gazetelerde olayın çarpıtılması bizi üzdü. Bütün gerçekler bunlardır.

Bir Cevap Yazın