Morfose Barcelino Saç Bakım Yağı Ürün İncelemesi

Morfose Barcelino Saç Bakım Yağı Ürün İncelemesi [turkcemalumatlar özel inceleme]

Ürün 150 ML olup internette ortalama 15-20 TL arasında fiyatlara bulabilirsiniz. Saçlarımın uçlarındaki en ufak kırıklara dayanamayıp kesen biri olarak, sağlıklı ve hızlı saç uzaması için ürünler arayışım sonucunda Barcelino Saç Bakım Yağı’nı buldum. Bundan önce Dax Supergro kullanıyordum ondan da saç uzatması açısından çok memnundum ama daha iyi fiyat-performans oranına sahip ürün denemek istedim. Dax her ne kadar aylarca dayansa bile sürekli fiyatını arttırıyorlar. Dolayısıyla insanın alası gelmiyor. 50 TL olan ürünün şimdi tanesi 100 TL’ye satılıyor. (Bugünün tarihi 22 Mayıs 2020) Üstelik sadece 190 gr. Mantıken bu üründen 2-3 tane alınsa yine onun kadar pahalı olmuyor ve rahat 1 sene gider. Birçok sitede de Dax-Morfose Barcelino karşılaştırması yapıldığını gördüm özellikle uygun fiyatına rağmen daha etkili olduğunu yazdıklarını görüp etkisini merak ettim. kullananların yorumuna bakarak, 2 ay önce sipariş ettim o zamandan beri kullanıyorum.

Ürünün bendeki etkisi;

Saç uzaması konusunda kesinlikle katılıyorum. Normal bir şampuan sayesinde bu etkiyi farkettim. Saç uzatan şampuan tarzında ürün kullansaydım anlayamayabilirdim. Zayıf bebek saçlarım güçlendi ve bazıları kaş hizama kadar geliyor bu çok memnun etti beni. Kuru saçlarıma çok iyi geldi diyebilirim üstelik içinde Çam terebentin bulunmasına rağmen. Bu bitki her ne kadar saç uzamasında etkili olsa bile kurutup sertleştirdiğini mutlaka duymuşsunuzdur.Bu arada çam terebentinin baskın ve keskin bir şekilde kokusu hissediliyor ama ben bu kokuyu seviyorum.  15 bitki içeriğini yazının sonunda bulabilirsiniz.  Kuru saçlarıma özellikle tararken kolaylık sağlaması, ipeksi his ve parlatması, sırf bunlar için bile alınabilir bu ürün.

Sonuç olarak ürün vaadini fazlası ile yerine getiriyor. Fiyatı gerçekten vaadine göre çok uygun. Kullanan kişilerin olumsuz sonuç alacağını sanmıyorum hiç. Kesinlikle tavsiye ederim.

İçeriği:  Isırgan Yağı, Badem Yağı, Zeytin Yağı, Soya Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Buğday Yağı, Defne Yağı, Jojoba Yağı, Çam Terebentin, Çörekotu Yağı, Susam Yağı, Fındık Yağı, Ayçiçeği Yağı, Ceviz Yağı, Avokado Yağı.

Bir Cevap Yazın