Himalaya Kayısılı Peeling Etkili Hassas Yüz Yıkama Jeli Ürün İncelemesi

Himalaya Kayısılı Peeling Etkili Hassas Yüz Yıkama Jeli Ürün İncelemesi

Ürünü Gratis’ten 21 TL gibi bir fiyata kardeşim aldı. Benim de dikkatimi çekti ve cildimiz benzer olduğu için ikimiz de kullandık. Normalde tanecikli peelingleri pek önermem fakat hassas yüz temizleyici yazısı ilgimi çekti hassas bir cilde sahip olduğum için. Ne kadar tanecikli yapısı olsa da ne bir sert etki ne de ciltte hiç batma etkisi yaratmıyor. Aksine yumuşacık, kaygan bir kıvama sahip. Sanki tüm tanecikler bir katmanın içindeymiş gibi. Bu ürünü yüzüme sürüp yıkadıktan sonra cildim ferahlıyor. turkcemalumatlar.wordpress.com Bunun yanında çok hafif yanma hissi veriyor. Kesinlikle cildi çok iyi temizlediğini düşünüyorum. Ürün bittikten sonra aynı markanın diğer peelinglerine geçeceğim kesinlikle. Ürünü alacaksanız kullandıktan sonra yüzünüzü herhangi bir nemlendirici ile nemlendirmeyi unutmayın.

Ürünün Özellikleri: Paraben içermez.SLS/SLES içermez Fitalat içermez. Sabun içermez. Kayısı ve Aloe veralı.Etkin Temizlik ve nazik soyma etkisi.

Kullanım: Yüzünüzü nemlendirin ve hassas göz bölgesi dışında tüm yüze masaj yaparak ürünü uygulayın, ardından yıkayın ve hafifçe kurulayın.

Ürünün Vaad Ettikleri:

• Himalaya Peeling Etkili Hassas Yüz Yıkama Jeli, sabun içermeyen günlük hassas yüz temizleyici, cildinizi etkin bir şekilde temizler ve kayısı granülleri peeling özelliğiyle ölü cilt derilerinin nazik bir şekilde soyulmasını sağlar.

• Tesbih Ağacı ve Limon, derinlemesine temizlik sağlayarak aşırı yağlardan kurtulmayı sağlarken, Aloe Vera cildinizi rahatlatır ve doğal nem dengesini korumasını sağlar, böylece cildiniz günden güne daha taze, canlı ve parlak bir hal alır.

Bir Cevap Yazın