L’Oréal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Saç Bakım Kremi Ürün İncelemesi

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Saç Bakım Kremi Ürün İncelemesi

Ürünü Cosmetica’dan 8-9 TL gibi uygun bir fiyata satın aldım. Saç kreminin kokusu da saç kremi ile aynı, hoş bir kokuya sahip. Aynı serinin şampuanının etkisini artırmak amacıyla kullandım. Şampuanına nazaran saç kreminden daha çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Her kullandığımda saçlarımaçı yumuşattı, kıvırcık olan saçlarımın gereksiz hacmini aldı. Sanırım içinde hint yağı bulunmasından ötürü bunu sağladı. turkcemalumatlar.wordpress.com Kıvırcık saçlarımda hafif düzleşme etkisi yarattı ki bu etkiyi severim. Genelde keratin içeren ürünlerin böyle etkisi bulunur. Keratin, görevi gereği saçın kabarıklığını alır ve saçı bir bir miktar daha düz gösterir. Kısacası saçı kabarık olanlara, saçlarının yumuşak olmasını ve hoş kokmasını isteyenlere bu ürünü öneriyorum.

Ürün açıklaması:

Uzun, bakımlı, sağlıklı ve parlak saç hayaliniz L’Oreal Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Kremi’nin hint yağı, bitkisel keratin ve vitaminlerden oluşan zengin formülüyle gerçeğe dönüşüyor. Bilindik saç kremleri size istediğinizi vermediyse bir de saçları yumuşatan, kolayca taranmasına ve ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olan L’Oreal Elseve Dream Long Onarıcı Saç Bakım Kremi’nin özel formülü deneyin. Saçları yıpranma ve kırılmalara karşı koruyan ürün aynı zamanda saç boy ve uçlarını onararak daha kolay taranmasına ve daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasına yardımcı oluyor. Ürün özelliği İçeriğinde bulunan Hint yağı saçı besleyerek eski parlaklığını geri verir ve saç boyunun korunmasına yardımcı olur. Saç bakım alanında çığır açan ürünün formülünde bulunan bitkisel keratinler ise saçı onarmaya imkân sağlıyor. Vitaminler sayesinde de saçı güçlendirerek kırılmalara karşı korur ve güçlendirir. Her saç tipine uygundur.

Uygulama şekli: Saçların yağlanmasını engellemek için yalnızca saç boy ve uçlarına uygulayın. Bol su ile durulayın. Gözlerle temas etmesi halinde bol su ile durulayın. Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Bir Cevap Yazın