HDP’li Milletvekili Semra Güzel PKK’lı Terörist İle Sözlendi!

Türkiye Büyük Millet Meclisi bir Türk meclisi mi? Bizce değil. Teröristler var mı? Var. Türk olmayanlar var mı? Neredeyse çoğu Türk değil. Türk askerine kurşun sıkanlar, hırsızlar, tecavüzcüler, milletle alay edenler, Türklüğe küfür edenler… Hepsinden mevcut. Saymakla bitmez. Birde tüm bunların yanında sözde milliyetçi olan ve Türkçülük yapmaktan korkan bir MHP var. Kısaca bu meclis Türkün meclisi değildir. HDP’li Vekil Semra Güzel’in sözlüsünün PKK’lı olması kimseyi şaşırtmasın. Semra Güzel’in sözlüsü Volkan Bora pek çok korucu şehit etmiş, Türk askerine kurşun çıkmış, Türkiye devletine savaş ilan etmiştir.

Sadece Volkan Bora mı? Semra Güzel Meclis’te PKK’nın temsilcisi gibi duran tek milletvekili değil. HDP’nin 56 vekilinden tam 17’sinin eşi, kardeşi ya da çocuğu yani birinci dereceden yakını PKK’nın dağ kadrosunda bulunuyor. Yani bir sürü vekilin terörist Volkan Bora gibi kişilerle yakın ilişkisi var. Şu an hapis yatan Selahaddin Demirtaş’ın kardeşi de dağ kadrosundadır.

Hem Türklere kurşun sık, Türkiye düşmanlığı yap hem de Türklerin vergisiyle para kazan, devletin sağladığı ayrıcalıklardan faydalan. Bu ülkenin sadece adı Türkiye.

Bir Cevap Yazın