1 Ay Boyunca Her Gün Elma Sirkeli Su İçtim! | Elma Sirkesinin Bendeki 10 Olumlu Etkisi!

1 Ay Boyunca Her Gün Elma Sirkeli Su İçtim!

Açıkçası Bu küre başladığımda 1 Nisan idi tarih. Hatta aralarda gece yatmadan önce de içiyordum ancak her sabah olduğu gibi istikrarlı olamadığımdan her sabah elma sirkeli su içmeye devam ettim. Sabah aç karnına ilk aklıma gelen içecek oldu. Ve an itibariyle 2 ay olacak. Ben bu ay da tükettiğim için etkilerini daha net anladım ve iyi ki tüketmişim dedim.

İlgili Yazıda ne kadar kullandığımı ve ürün incelemesini anlattım, hangi ürünü kullandığım bu yazıda belirtildi. İncelemenizi tavsiye ederim:

1 Ay Boyunca Her Sabah Elma Sirkeli Su İçmenin Bendeki 10 Etkisi!

  1. 1.Kahvaltıyı erken yapma ihtimalimi azalttı
  • Aralıklı oruç tutanlar bilir ki genelde aralıklı oruçta kahvaltı 12:00’da, (tabi 2 öğünden bahsedersek) akşam yemeği de en geç 20:00’da olmaktadır. Bu da bana gayet uyumlu oluyor neden derseniz, sabah elma sirkeli suyumu içip bazı yoga hareketlerini yaparak dersime geçiyorum, 12 gibi kahvaltımı yapıyorum (tabi bu bazen oluyor, bazı zamanlarda da elma sirkeli suyumu içip 30 dakika ya da 1 saat sonra kahvaltımı yapıyorum. Demem o ki bir an önce kahvaltı yapma isteğimi azalttı, erteledi. NET BİR TOKLUK SAĞLADI.

2.Kesinlikle ruh halime iyi geldi

  • Sabahları daha motive ve düzenli kalkmamı sağladı. Rutinleri seven biri olarak rutinimin kalıcılığını ve disiplinini sağladı.

3.Vücudumda sıkılaşma sağladı

  • , Gerek yanak kısımlarımda, gerekse vücuduma bir sertlik geldi. Daha sıkı oldum açıkçası.

4.Bana enerji sağladı

  • Sabahları kalkmakta zorlanan biri olarak bana çok artısı oldu. Daha iyi uyanıyorum. Daha enerjik hissediyorum ve hemen günlük rutinime geçiyorum.

5.Derslere daha iyi odaklanmama yardımcı oldu.

  • Böylece derste daha uzun süre kalabiliyorum ve dikkatim eskisi kadar dağılmıyor.
  • 6.Metabolizmamı hızlandırdı

Bunu nereden anladın derseniz vücudumdaki incelmeden ve enerji artışımdan, hareketliliğimden ve belirli bir uyku saatine alışmamdan anladım.

7.Birkaç kilo vermemi sağladı.

Erkek arkadaşımın annesinin arkadaşları, zayıflamışsın dediler. Ben bunu hem elma sirkeli suya hem de bununla birlikte spor yapmama bağlıyorum. Ayrıyeten arkadaşları beni 3 – 4 ay önce görmüşlerdi en son. Bayağı fark etmiş dediklerinde mutlu oldum daha da.

8.Cildimi parlattı.

  • Net yani, net bir şekilde cildimde parlaklık ve yumuşaklık gözlemledim. İşte içten destek her zaman dıştan destekten daha fazla fark ettiriyor uzun vadede. Dıştan destek hep daha kısa süreliyken içten destek daha uzun süreli etki sağlar. Size tavsiyem, hem içten hem dıştan destekle maksimum verimi sağlamaktır. Böylece cildiniz istediğiniz gibi olacaktır.

9.Saçlarım parladı

Kuru saç tipine sahibim, haliyle de soluk bir rengi oluyor, aynı zamanda renk tonum da soluk olduğundan kombo yapıyor resmen. Küllü koyu saç rengim, düzenli olarak elma sirkesi içmemle (bilhassa saç diplerim) inanılmaz parladı. Ayrıca durulama suyuna birkaç damla elma sirkesi ekler ve böylece hem içten hem dıştan destek sağlarsanız üst paragrafta belirttiğim gibi maksimum verim sağlarsınız.

10.Saçlarım kesinlikle daha hızlı uzadı

  • Elma sirkesini içmek bana hep bu faydayı sağlamıştır zaten. Daha önceki malumatlarda belirttiğim üzere ay takvimine göre saç kesimi yapıyor olmama rağmen 1 ay dolmadan o 3 – 4 cm’lik uzamayı sağlıyorum kendimde.

İlgili Yazılar:

UYARI: Mide rahatsızlıkları olanlar, doktoruna danışsınlar. Bilhassa dikkatli olsunlar. Yoksa onlara karşı yan etkileri oluşabilir.

Bir Cevap Yazın