Fondaş Medya’nın Gururu Nevşin Mengü 4chan Sitesinde Takılan İnsanları Faşist İlan Etti!

Nevşin Mengü saçmalıkları her geçen gün devam ediyor. Nevşin Mengü gerçekten aldığı fonun hakkını veren biri. Almanlar Nevşin’e zamanında iyi yatırım yapmış. Nevşin Mengü tam anlamıyla batının istediği bir tip. Son zamanlarda ABD başkanı Joe Biden’in oğlu Hunter Biden’in ifşaları ortaya çıktı. Hunter Biden’in toplu seks görüntüleri ve yaşı genç kızlara masaj yaptırırken fotoğrafları her yere yayıldı. Baya ilginç şeyler var. Öyle inkar edilecek şeyler de değil. Peki, Nevşin Mengü bu durum hakkında ne dedi sizce?

Nevşin Mengü önce ajitasyon ile işe başladı. Hunter’in çocukluğuna indi, Biden ailesinin zamanında çok zorluk çektiğinden bahsetti. Yani Nevşin’e göre Hunter’in psikolojisi bozuk ve bu tip olayları yapması normal. Gerçekten ilginç bir durum. Nevşin Mengü aldığı paranın hakkını veren biri. Fonların kuruşu kuruşuna hakkını veriyor. Nevşin Mengü ayrıca alakasız bir yorumda da bulundu. 4chan denilen internet sitesinde insanlar genellikle mizah yapar ve diğer sitelere nazaran ifade özgürlüğü bu sitede daha fazladır. Yani her görüşten insan istediği zaman istediği şekilde fikirlerini söyleyebilir. Ancak Nevşin Mengü 4chan’ı faşist ilan etti. Neden? Çünkü Hunter Biden’in fotoğrafları o siteden yayınlandı diye.

Nevşin Mengü 4chan’da takılan insanlar için şu ifadeleri kullandı;

…Hunter Biden’ın icloud’u hacklenmiş. 4chan diye bir site var… 4chan denilen site Amerika’da tam böyle artık faşistlerin diyeyim… bizde de var ya böyle hani heyecanlı, aşırı milliyetçi, yabancı düşmanlığı falan yapan çocuklar, incel gruplar, işte onlar gibi yabancı düşmanlığı, kadın düşmanlığı yapılan aşırı sağcı bir site..

Nevşin Mengü

Bir de siteyi kadın düşmanı ilan etmiş. Gerçekten komik. Türkiye’ye de laf sokmayı ihmal etmemiş Nevşin hanım. Bizde de böyle aşırı milliyetçi gençler falan var diyor Nevşin Mengü. Sahi Türkiye’de bu kadar aşırı milliyetçi insanlar varsa neden adam akıllı bir tane ırkçı parti yok? Ama doğru ya Nevşin Mengü gibilerine göre bir kişi Müslümanım diyorsa aşırı Türkçü ve ırkçıdır. Evet arkadaşlar, Türklükle alakası hatta Türk düşmanı olan birileri Müslümanım dediğinde anında aşırı Türkçü ilan ediliyor. Türkiye’deki sol liberallere bir kişinin aşırı Türkçü, aşırı Milliyetçi olması için İslamcı görünmesi yeterlidir. Çünkü sol liberallerin kafa bu kadar çalışıyor…

Bir Cevap Yazın