AKP Kendinden Olmayın FETOCU ilan Ederken CHP’de Kendinden Olmayanı TROLL İlan Ediyor

Arkadaşlar, AKP’nin içinde bulunanlar ve AKP destekçileri 15 Temmuz olayından beri kendileri ile zıt görüşte olanları en ufak bir olayda “FETOCU” ilan ediyorlar. Özellikle AKP’li siyasetçilerin bunu yapması gerçekten çok komik değil mi? Fethullah Gülen’e hoca efendi diyenler ve Gülen’e “FETO” denmesinden rahatsız olanlar, bu yüzden insanlarla tartışanlar şimdi ise bizzat kendileri Gülen’e “FETO” diye hitap ediyor ve karşısındakini de FETOCU olmakla suçluyor.

Artık gerçekten iş çığırından çıktı diyeceksiniz ama durun daha bitmedi. Şimdi de Troll belası başımıza sarıldı. Nedir bu Troll belası? Arkadaşlar, CHP eski AKP olmayı kafaya takmış. AKP’nin yaptığı açılım sürecini tekrar canlandırmak hatta bizzat Kürdistan’ın kurulmasına önayak olmak istiyor. Zaten CHP’nin içindeki şahıslara baktığımızda Seyit Rıza’ya General diyenler, ölen YPG’lileri şehit ilan edenler, PKK mensuplarının cenazesine gidenlerle dolu. İşte bunları görüp eleştiren insanlara da CHP’liler bilin bakalım ne diyor? AKP Trolü! Evet, CHP kendisine karşı gelen, kendisini eleştiren herkese Trol demeye başladı. Sözde ifade özgürlüğünden yana olduğunu söyleyen CHP’nin bu tavrı kendisiyle çelişmiyor mu? Gerçi en büyük çelişki bu mu? Atatürk’ün partisiyiz diyerek teröristlerle kol kola giren bu insanlara kendinizi nasıl anlatabilirsiniz ki? Onlara göre siz gerçek bir AKP’lisiniz.

Türk milleti gerçekten bu siyasi partilerden ne zaman kurtulacak? Demokrasi Türk milletine yarar değil zarar veriyor. Demokrasi kılıfı altında ülkenin muhalefetini PKK adeta ele geçirdi, sahil şeritlerinde PKK’ya haraç ödemeyen işletme kalmadı. Gece kulüpleri ve otellerin çoğunu PKK yandaşları ele geçirdi. AKP gidecek bu sefer de bunlarla mı uğraşacağız? Türk milletinin çilesi bitmeyecek mi?

Demokrasi, Barış, Kardeşlik, Ensar mensar lafları ile Türk milleti sürekli uyutuluyor.

Bir tarafta kendisine Atatürk’ü maske yapanlar, diğer tarafa ise İslam’ı maske yapanlar ülkeyi iliğine kadar sömürdüler, kendi yandaşlarını zengin ettiler ama daha doymadılar.

Aşiretleri arkasına alıp milletin karısına kızına laf atanlar, siyasi partileri yerleşip istediğini yapıp insanlara hakaret edenler. Neler, neler… Türkiye adeta bir akıl hastanesi gibi.

Bir Cevap Yazın