Ukrayna Başkanı Zelenskiy’nin Erdoğan’a Hamam Böceği Demesi

Ukrayna Başkanı  Vladimir Zelenskiy, Ukrayna’nın lideri olmadan önce komedyenlik yapıyordu yani anlayacağınız üzere soytarıydı.  Bir şovunda ise Erdoğan’a hamam böceği diyen Vladimir Zelenskiy, aynı zamanda Türklerle de dalga geçtiği ortaya çıktı. Şimdi ise Ukrayna Başkanı olan Vladimir Zelenskiy, Türkiye ile arasını iyi tutmak istiyor ve sık sık Türkleri övüyor ve Erdoğan’ın dostluğundan bahsediyor. Çünkü Ukrayna Rus tehditi altında ve bir kısımı toprağı Ruslar tarafından işgal edildi, Türkiye ise Ukrayna’ya bu konuda her zaman destek verdi ve Rusya tarafından işgal edilen Kırım’ın Rusya’Ya katılma kararını onaylamadı.

Peki, neden Hamam Böceği? Genellikle Türk düşmanı Avrupalı Neo Naziler Türkler hamam böceğine benzetirler. Norveç, Danimarka gibi İskandinav ülkelerindeki Milliyetçiler de Türklerin Anadolu’yu işgal ettiğini ve bu toprakları Ermeniler, Kürtler ve Yunanlılara bırakmasını gerektiğini dile getirirler. Yeni Zelanda’daki meşhur cami saldırısını düzenleyen onlarca insanı yaralayıp öldüren Brenton Tarrant’ın da Türk Düşmanı olması ve Türklere hamam böceği demesi sizce de tesadüf olabilir mi? Avrupalılar Türkleri her zaman hamam böceği olarak görmektedir. Bu yüzden genelde Türkler için hamam böceği benzetmesi yapılır. Türkleri gerçekten de seven yoktur. YPG ve PKK’ya da sık sık Norveçli, İsveçli, Danimarkalı militanlar katılmaktadır ve Türkleri barbar, Kürtleri ise medeniyet sahibi olarak görmektedirler. Türkiye’deki kızların Viking Torunu diye Norveçli, İsveçli, Danimarkalı erkeklere sempati duyması hatta onlarla birlikte olmak istemeleri fakat İskandinav erkeklerinin ise Türk kızlarına ilgi duymaması ve PKK, YPG gibi örgütlere katılarak oradaki kızlar ile birlikte olmak istemesi de gerçekten Türklerin milli şurunun ne kadar zayıfladığını göstermektedir. Utanç verici bir durum… Türkiye’de İskandinav toplumlarına büyük bir ilgi ve sempati var fakat yanı İskandinav toplumları ise Türkleri sevmemektedir. İskandinav ülkelerinde PKK ve YPG’nin halka açık ofisleri mevcuttur.

Ayrıca sadece Avrupalılar değil, Asyalı milletler de Türkler için hakaretlerde bulunur. Özellikle dünyanın pek çok yerinde Türkler için Kebab derler ve ardından da “Remove Kebab” yani Türkleri silin, Türkleri imha edin diye slogan atarlar. Türk olmak zordur gerçekten, ne yaparsan yap kendini dünyaya sevdiremezsin. Ancak unutulmasın, Türk olmak zordur, çünkü dünya ile savaşırsın, Türk olmamak ise daha zordur çünkü Türk ile savaşırsın! Türkler her zaman güçlü olmak ve savaşa hazır olmak durumundadır. Hiç bir millete güvenmemelidir. Sadece Avrupalılar veya Asyalılar değil, din kardeşi diye bakılan Orta Doğulu milletler ve Araplar da en ufak fırsatta Türklere hakaret etmekte ve Türkleri sırtından hançerlemektedir.

Bir Cevap Yazın