Müjgan Saç Şekillendirici Maşa Tarak Ürün İncelemesi

Ürünü Sosyetikavm’den 8 TL’ye satın aldım. Açıkçası saçlarımı 3 yıldır kurutmayan ve 1.5 yıldır düzleştirmeyen biri olarak (ısıdan özellikle uzak duruyorum) bu tarz ürünlere merak sardım. Fazla bir beklentim yok zaten. Sizin de olmasın, sitesinde ürünün altında bir video var, orada saç kurutma makinesi ile sanırım düz fön amaçlı kullanılmış. Ben öyle kullanmadım ve kullanmayacağım. Saçlarımın sağlığı için ısıdan uzak duruyor, bu tarz taraklarla merakımı gideriyorum. Bu ürünle ister daha düz ister daha bukleli saçlar oluşturabiliyorsun. Ancak gözünüzde çok farklı bir şey canlanmasın. Hali hazırda dalgalı kıvırcık saçlarım bulunmakta.

Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Dalgalı kıvırcık saçlarıma daha düzgün bukleler oluşturdu.
  • Daha sık ve hafif bastırarak kullandığımda da daha düz görüntü oluşturdu. (Saçlarınızı kırmamaya, sert davranmamaya özen gösterin, sonuçta ısı olmasa da, saçı kıstırıyor. Çok abartırsanız saçlarınızı kırarsınız, her üründe geçerli bu)
  • Ürünü normal tarak niyetine de kullanabilirsiniz. Ben kafama estiğinde banyo sonrası bununla da saçlarımı tarıyorum, bir sıkıntı olmuyor.

Değişik bir ürün, bence alabilirsiniz.

One comment

Bir Cevap Yazın