Restorex Kuru Ve Yıpranmış Saçlar İçin Sağlık Uzama Etkili Şampuan Ürün İncelemesi

Ürünü Mart sonunda (31) Gratis’ten indirimle 10 TL’ye aldım. Almışken 2 tane aldım. Aslında saç tipime en uygun olan şampuanı almışım. Adında da belirtildiği üzere kuru ve yıpranmış saçlar diyor. Saçlarım kuru, yıpranmış değil ancak uçları işlem gördüğü için o kısımları da yıpranmış olarak varsayıyorum. Boyalı bir saçın çok da sağlıklı olmasını bekleyemeyiz diye düşünüyorum. Gelelim ürünün bendeki etkilerine;

  • Saçlarımı hızlı uzattı. Bebek saçlarımı iyice uzattı.
  • Saçlarımı yumuşattı. Saçlarımın uçları dışında işlem gören bir kısmı olmadığından, yumuşak olması iyi bir şey. Boyalı olsaydı, sert olması gerekirdi. Saçları işlem gören, yanmış kişiler saçlarını kesmeliler ve yumuşatmak yerine sertleştirmeliler. Bunu burada belirteyim bilmeyenler için. Toparlayacak olursam, kuru ve boyasız saçlar için daha uygun olduğunu düşündüğüm bir ürün.
  • Saçlarımı nemlendirdi. Neme doymayan saçımı nemlendiren bir şampuan. (Böyle şampuanlar benim için nadirdir.)
  • Saçlarımı arındırdı. Haftanın 3 – 4 günü bakım yağları, kürler uyguladığım için, her şampuanlamada kullandığım ürünlerin saçımdan iyice arınması gerekiyor. Bazı yağları arındırması zor oluyor ancak bu şampuanda öyle bir sorun yaşamadım aksine iyi temizledi.

3 comments

Bir Cevap Yazın